مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع انار دانه سیاه | صادرات انار ساوه به اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

مزایای انار ساوه چیست؟انواع انار دانه سیاهصادرات انار به کشورهای اروپایی
انواع انار دانه سیاه

انواع انار دانه سیاه در شهر ساوه کشت شده و برای صادرات به کشورهای اروپایی مد نظر می باشد. این نوع انار بیش از 250 گرم وزن داشته و طعم بسیار خوبی خواهد داشت.

انار میوه ای ست که در برخی از استانها و شهرهای ایران کشت خوبی دارد. این میوه بصورت باغی کشت شده تا شرایط نگهداری بهتری داشته و بتوان در تمامی مراحل کاشت و نگهداری، آن را حفظ کرد. به همین دلیل می توان باکیفیت ترین نوع انار را از شهرهایی مانند ساوه، نی ریز و شیراز تهیه کرد.

مسلما محصول برخی از کشورها از مزیت های بیشتری برخوردار هستند. این تولیدات کاملا استاندارد بوده و با اندازه درشت راهی بازار می شوند. لذا خرید عمده آنها برای متقاضیان به صورت مستقیم فراهم شده است.

مزایای انار ساوه چیست؟

ساوه یکی از تولید کننده های بزرگ انار در کشور بوده و محصولی خوب و درجه یک از ان برداشت خواهد شد. این میوه با هدف فروش در بازار ایران و نیز دیگر کشورها برداشت شده و براساس شاخصه های مختلف سورت می شود.

از مهمترین مزیت های موجود در انواع انار ساوه می توان موارد زیر را دانست:

  • داشتن آب زیاد
  • رنگ خوب و طبیعی
  • اندازه درشت
  • کشت در شرایط خوب
  • عدم استفاده از سموم کشاورزی
  • داشتن بیشترین مواد معدنی

انار ساوه توانسته در بازار جهانی بسیار خوش بدرخشد. از این رو صادر کننده ها نیز محصولات خوب خود را به صورت مستقیم در بازار جهانی عرضه خواهند داشت.

انواع انار دانه سیاه

انار دانه سیاه یکی از معروف ترین نوع انار بوده که در صنایع تبدیلی به شدت مورد توجه است. به همین دلیل در شهر ساوه بر روی این نوع انار نیز سرمایه گذاری ویژه ای شده و افراد مختلف آن را تهیه می کنند.

با توجه به اینکه انار میوه ای بسیار باکیفیت و سالم است، مورد علاقه مصرف کننده های زیادی قرار دارد. لذا گونه های مرغوب تر آن مانند انار دانه سیاه از فروش بسیار بهتر در بازار جهانی برخوردار بوده و صادر کننده ها آن را بیشتر مد نظر قرار می دهند.

صادرات انار به کشورهای اروپایی

صادرات انار به کشورهای مختلف اروپایی از مهمترین اهداف شرکت های بزرگ و تخصصی است. این محصولات به صورت کاملا تخصصی و با هدف فروش در بازارهای مختلف مد نظر قرار گرفته است. صادرات انار به صورت عمده و با شرایط عالی هدفی ست که صادر کننده ها ان را دنبال می کنند. به این ترتیب بهترین بسته بندی ها را مد نظر قرار داده و انار را درون انها قرار می دهند. از این رو در بازارهای جهانی بیشترین فروش را داشته و مسلما شرکت های بزرگ آنها را خریداری خواهند کرد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید