مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع انگور صادراتی | مزکز توزیع و صادرات انگور

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین انگور صادراتی درشتانواع انگور صادراتی در ایرانبزرگترین کشورهای صادرکننده انگورقیمت انگور صادراتی در بازارنمایندگی پخش انگورمرکز خرید و فروش انگور
انواع انگور صادراتی

انگور یکی از محصولات خاص باغ های ایران است. انگور خواص زیادی دارد و برای همین مورد توجه بسیاری می باشد. انواع انگور صادراتی تولید می شود و هر ساله به کشورهای مختلفی از جمله عراق و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس فرستاده می شود.

انواع انگور صادراتی

انگور در فصل تابستان می رسد و بیشتر بازار را فرا می گیرد. بخش عمده ای از انگور های تولید شده، به خارج از کشور فرستاده می شوند که در شرایط فعلی، سود و ارزآوری خوبی دارد.

انگور خواص بسیاری دارد که می توان به این موارد اشاره نمود:

 • درمان میگرن
 • محافظت از پوست در برابر آفتاب
 • جلوگیری از سو هاضمه
 • جلوگیری از مبتلا شدن به سرطان سینه
 • جلوگیری از انحطاط چشم
 • کمک انگور به مبارزه با فلج اطفال
 • درمان آسم
 • مبارزه با دیابت
 • و ده ها مورد دیگر

قابل یادآوری می باشد که از هر محصول انگور استفاده می شود؛ از برگ موم گرفته تا دانه و پوست و خودش. اهمیت غذایی بالای این میوه سبب شده تا توجهات را به خود جلب نماید.

انواع انگور صادراتی

بهترین انگور صادراتی درشت

انگور صادراتی، با این انگوری که ما در بازار می بینیم فرق می کند. البته می توان در برخی جاها، انگور صادراتی را در بازار داخلی دید و خریداری کرد. برای همین بسیاری به دنبال این نوع از انگور مرغوب هستند که کمتر در بازار پیدا می شود.

بهتری انگور صارداتی، در باغ های انگور دستچین می شوند و پس از یک سری فرایندها و بسته بندی استاندارد، صادر می گردند. بهترین انگورهای صادراتی ایران پیکامی، یاقوتی، بی دانه، سفید، زرد، کشمشی، قرمز و … هستند. این انگورها در اندازه های درشت و ریز صادر می شوند و خریداران بسیار خوبی هم دارند.

انواع انگور صادراتی

انواع انگور صادراتی در ایران

انگور انواع زیادی دارد که بهترین نوع انگور صادراتی سیاه می باشد. انگورها دانه های ریز و درشت دارند. از معروف ترین انگورها می توان، به این ها اشاره کرد:

 • انگور یاقوتی
 • انگور ريش بابا
 • انگور فخری
 • انگور کشمشی
 • و غیره

صادرات انگور سود خوبی دارد و شرکت هایی که در این عرصه فعالیت می نمایند، تعدادشان زیاد است. صادرات انگور به کشور همسایه عراق و دیگر کشورهای انجام می پذیرد.

بزرگترین کشورهای صادرکننده انگور

ایران یکی از بزرگترین کشورهای صادر کننده انگور در خاورمیانه است. انگور کشور در بازارهای جهانی با استقبال خوبی مواجه شده و هر ساله شاهد آن هستیم که این محصول باغات باغ داران ایرانی، به کشورهای زیادی صادر می شوند. باید گفت هر چند برای صادرات انگور شرکت ها با مشکلاتی روبرو هستند؛ ولی با همه این مشکلات باز هم صادرات انگور به دلیل تقاضا انجام می شود.

در کنار ایران، ایتالیا، فرانسه، ترکیه، آرژانتین، استرالیا، چین، امریکا و شیلی از دیگر کشورهایی اند که بزرگترین صادر کننده گان انگور هستند.

در ایران، نزدیک به 310 هزار هکتار سطح زیر کشت انگور قرار دارد. این تاکستان ها در استان های خراسان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی قزوین و چند استان دیگر وجود دارند.

قیمت انگور صادراتی در بازار

انگور که یکی از میوه های صادراتی ایران به کشورهای مختلف به شمار می رود، قیمت های گوناگونی دارد. امسال با شرایط اقتصادی و بالا رفتن ارز، احتمالاً شاهد چند برابر شدن قیمت این میوه با ارزش خواهیم بود.

انگور صادراتی کمتر در بازار وجود دارد و بهترین انگورها پس از دستچین شدن و بسته بندی، به خارج از کشور فرستاده می شوند. در این زمینه ایران توانایی بالایی دارد و اگر توجهی ویژه در این بخش شود، ایران به یکی از قطب های اصلی صادرات انگور در جهان تبدیل خواهد شد.

با توجه به مشکلات اقلیمی و اقتصادی امسال، هنوز قیمت مشخصی برای انگور صادراتی در بازار داده نشده است و باید منتظر آمدن محصولات این میوه به بازار باشیم تا ببینم قیمت ها در چه رنج هایی هستند. آنچه مشخص است، قیمت انگور صادراتی در سال جاری، بیشتر از سال گذشته خواهد بود.

نمایندگی پخش انگور

شرکت هایی که با باغ داران توافق کردند تا میوه های شان را خریداری نمایند، بزرگترین نمایندگی های پخش انگور در کشور و خارج از کشور محسوب می باشند. این شرکت ها، انگور را از باغ داران می خرند و سپس آن را برای بسته بندی و فروش آماده می سازند. پس از عرضه به بازار، انگور به دست مصرف کننده می رسد. این روندی که چندان هم طولانی به نظر نمی رسد، باعث می شود تا انگور با کیفیتی به دست خریدار برسد.

شرکت های مختلف پخش میوه، در میدان های بار هر شهری فعالیت دارند و اقدام به فروش انگور و دیگر میوه ها می نمایند.

مرکز خرید و فروش انگور

در هر شهری امروزه میدان های بار وجود دارد که باغ داران، کشاورزان و شرکت های مختلف فعال در این زمینه، محصولات خود را به آن جا انتقال می دهند و به خریدارن عرضه می دارند. این میدان های بار از جمله مراکز خرید و فروش انگور و سایر میوه ها محسوب می شوند.

برای خرید ارزان میوه، می توان به این میدان های بار سر زد و انگور و یا میوه دیگری را که نیاز داریم، با بهترین کیفیت و در عین حال ارزان ترین قیمت (نسبت به میوه فروشی های سطح شهر که خودشان میوه را از میدان بار خریداری می نمایند) تهیه کنیم. در میدان های بار فروش به صورت عمده و فله انجام می شود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

0 پاسخ به “انواع انگور صادراتی | مزکز توزیع و صادرات انگور”

Call Now Buttonتماس بگیرید