مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع خیار گلخانه ای | صادرات خیار سبز درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

استانداردهای یک خیار خوبانواع خیار گلخانه ای درجه یکصادرات خیار سبز گلخانه ای
انواع خیار گلخانه ای

انواع خیار گلخانه ای سبز از نوع درجه یک برای صادرات انتخاب خواهد شد. چرا که این محصول به کشورهایی مانند روسیه و ترکیه عرضه شده و باید مزایای مختلف را در خود داشته باشند.

ایران یکی از کشورهای مهم در خصوص تولید اغلب محصولات کشاورزی است. زیرا دارای اقلیم های مختلف بوده که در بخش های مختلف تولیدات قابل توجهی برداشت خواهد شد. به این ترتیب می توان شاهد استقبال بسیار خوب از سوی دیگر کشورها در خصوص خرید این تولیدات بود.

خیار محصولی ست که تولیدش در ایران از گذشته به صورت سنتی و جالیزی مرسوم بوده و امروزه شکل گلخانه ای به خود گرفته است. لذا می توان خیار را یکی از تولیدات خوب کشاورزی برای سرامیه گذاری و عرضه در بازار جهانی دانست.

استانداردهای یک خیار خوب

بی شک در هنگام خرید خیار فاکتورهایی مد نظر بوده سبب اهمیت آن از سوی خریدار می شود. به این ترتیب متقاضیان می توانند خیار خوب را از مجموعه های تولید کننده بزرگ خریداری کنند.

از مهمترین مزیت ها و استانداردهای موجود در یک خیار عبارتند از:

  • سایز خیار
  • رنگ پوست خیار
  • روش کشت
  • نوع بذر
  • بسته بندی

انواع خیار گلخانه ای درجه یک

با توجه به بررسی دقیق بازار داخلی و خارجی و نیز توجه به تقاضای خریداران، امروزه انواع خیار گلخانه ای صادراتی براساس کیفیت و مرغوبیت عالی به دست خریداران می رسد. این تولیدات به صورت کاملا درجه یک در اختیار مشتریان قرار گرفته تا از نظر کیفیت اطمینان خاطر داشته باشند.

خیار درجه یک گلخانه ای از شهرهایی مانند یزد، اصفهان و شیراز برداشت شده و به منظور صادرات به کشورهای مختلف دنیا بسته بندی می گردد. با توجه به اهمیت افزایش فروش خیار گلخانه ای برای تولید کننده، توجه ویژه به کشورهای بزرگ مانند روسیه و ترکیه می شود.

صادرات خیار سبز گلخانه ای

خیار سبز گلخانه ای از جمله تولیداتی ست که به صورت حرفه ای و در حجم بالا به کشورهای مختلف دنیا صادرات دارد. به همین دلیل تولید این محصولات با استانداردهای جهانی مسئله ای مهم خواهد بود. صادرات خیار سبز علاوه بر کشورهای همسایه ایران، به بازارهای اروپا نیز راه یافته است. این موضوع را می توان گامی بزرگ در خصوص فروش محصولات کشاورزی ایران در بازار جهانی بود. بخصوص اینکه در چند سال اخیر شرایط بهتری برای صادرات خیار فراهم بوده و حجم بیشتری را می توان در دنیا عرضه نمود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید