مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین خیار گلخانه ای | فروش اینترنتی خیار سبز

آنچه در این مقاله می خوانید...

خیار گلخانه ای چه زمانی برداشت می شود؟بهترین خیار گلخانه ای سبزفروش اینترنتی خیار سبز
بهترین خیار گلخانه ای

فروش اینترنتی بهترین خیار گلخانه ای به صادر کننده ها کمک کرده تا محصولات خود را در کشورهای مختلف دنیا عرضه دارند. چرا که توجه به فضای اینترنتی در چند سال اخیر افزایش یافته است.

خیار گلخانه ای چه زمانی برداشت می شود؟

برای تولید خیار مرغوب ابتدا باید بذر با کیفیت تهیه نمود. خیار به دو روش گلخانه ای و فضای باز کشت میشود. بهترین نوع خیار، خیار گلخانه ای می باشد. برای آنکه خیار با کیفیت در گلخانه کاشت و برداشت شود ابتدا باید شرایط محیطی مناسبی را فراهم نمود از جمله شرایط محیط عبارتند از:

  • خاک مناسب: بهترین خاک برای کشت خیار، بیته موس می باشد.
  • رطوبت کافی: زمانی که خیار در گلخانه کشت می شود بهتر است از آبیاری قطره ای استفاده شود.
  • نور: یکی دیگر از عوامل موثر در کاشت خیار گلخانه ای نور می باشد.
  • دما:برای آنکه بوته خیار محصولی با کیفیت بدهد باید گرمای محیطی حفظ شود.

زمانی که شرایط مطلوب برای پرورش خیار فراهم باشد، و بوته به مرحله باروری برسد زمان برداشت محصول می رسد. زمان برداشت خیار متفاوت می باشد، یعنی بستگی دارد که خیار در فضای باز کشت شده باشد یا در گلخانه.

اگر در فضای باز کشت شده باشد از نیمه دوم تابستان شروع به برداشت می کنند و اگر در گلخانه باشد از اوایل فروردین شروع به برداشت میکنند. البته زمان برداشت خیار در شهرهای مختلف متفاوت می باشد و این امکان وجود دارد که در کل سال برداشت خیار گلخانه ای داشته باشیم.

بهترین خیار گلخانه ای سبز

خیار گلخانه ای انواع مختلفی دارد، که بهترین نوع خیار که از طرفداران بیشتری برخوردار است خیار سبز می باشد. با افزایش گلخانه ها میزان تولید خیار نیز در کشور افزایش می یابد و ای خود عاملی است که بر کیفیت و قیمت کالا اثر می گذارد.

همانطور که گفته شد برای برداشت خیار گلخانه ای مرغوب باید تمام استاندارد های محیطی رعایت شود تا محصول با کیفیت برداشت شود.

در تابستان های گرم ازخیار سبز هم برای تازه خوری و هم برای تهیه شربت و هم سالاد استفاده می شود. خیار سبز گلخانه ای از نمونه خیار هایی است که به دلیل ظاهر زیبا و طعم خوبی که دارد مناسب صادرات می باشد.

فروش اینترنتی خیار سبز

کشت خیار درگلخانه و در زمین های کشاورزی موجب رونق کسب و کار کشاورزان شده و هرساله از طریق فروش این محصول درآمد بالایی را کسب می کنند.  هرساله در با زمان برداشت خیار،  فعالیت شرکت های تجاری نیز آغاز می گردد. فروش اینترنتی خیار سبز از طریق شرکت  بازرگانی ویتاراد نیز صورت می پذیرد. که خیار سبز با کیفیت و مرغوب را به کشور های دیگر صادر می کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید