مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

اشنویه قطب تولید سیب قرمزنواحی مهم برداشت سیب صادراتیخریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰ از باغ
خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰

اگر به دنبال خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰ هستید و قصد دارید محصول خود را به صورت مشارکتی در حوزه صادرات به فروش برسانید، ما در سال جدید پیشنهاد ویژه ای برای همکاران محترم سردخانه دار و باغداران داریم. خصوصاً اگر سیب قرمز شما از بهترین نقطه شهر اشنویه است و تمایل به همکاری در زمینه صادرات را دارید قبل از برداشت محصولات خود با ما ارتباط بگیرید.

گروه بازرگانی ویتاراد بزرگترین شرکت در زمینه صادرات انواع سیب درختی فعالیت بسیار گسترده ای را در این زمینه دارد. هر سال بالغ بر ۳۰۰ کانتینر سیب قرمز را به کشور هندوستان که بزرگترین و بهترین منبع فروش سیب قرمز ایران به شمار می رود، صادرات می کند و در این دو سال اخیر همکاری خوبی با سردخانه داران و باغداران نمونه استان آذربایجان غربی داشته است.
برای اطلاع از نحوه همکاری می توانید با مشاوران ارشد ما در حوزه تجارت بین الملل گفت و گوی اختصاصی داشته باشید.

خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰

اشنویه قطب تولید سیب قرمز

اشنویه در مرکز استان آذربایجان غربی واقع شده است، تقریباً یکی از بهترین نوع از سیب های قرمز از باغات این شهر برداشت می شود که هم رنگ خوبی دارد و هم میزان ماندگاری آن نسبت به سیب های سایر شهر ها بیشتر است. همین عوامل باعث شده است تا این شرکت بتواند سیب قرمز اشنویه را به مشتریان خود در هندوستان معرفی کند و در چند سال اخیر شهروندان هندی که به عنوان شرکت های وارد کننده در این کشور فعالیت دارند از ما درخواست خرید سیب قرمز اشنویه دارند.

شرکت ویتاراد بر این اساس به عنوان خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰ سعی دارد اقدام به خرید عمده بهترین سیب از نواحی این شهر نماید. توجه داشته باشید که ما علاوه بر سیب اشنویه سالانه سیب شهرهای همچون

  • ارومیه
  • پیرانشهر
  • سردشت
  • نقده
  • و حتی سلماس

را نیز در حجره خود در میدان تره بار بمبئی به فروش رسانده ایم. البته ناگفته نماند که سیب های صادراتی گروه ویتاراد تنها به استان آذربایجان غربی اختصاص نمی یابد و ما از سال ۱۳۹۸ تا امسال سیب استان های آذربایجان شرقی

  • تهران
  • اصفهان
  • فارس

را نیز به کشور هندوستان صادرات کرده‌ایم.

نواحی مهم برداشت سیب صادراتی

اگر تا به الان هیچ فعالیتی در زمینه خرید سیب درختی ایران نداشتید و سیب های ایرانی را برای کشور خود واردات نکرده اید ما راهنمای شما در این زمینه خواهیم بود. بهتر است بدانید که کشور ایران به عنوان چهارمین کشور تولید کننده انواع سیب درختی در جهان شناخته شده است و بیشترین سیب هایی که هر سال برای کشورهای مختلف صادرات می شود از نوع رد دلیشز و گلدن دلیشز می باشند. اما این را نیز بدانید که همانند کشورهای دیگر، کشور ایران نیز دارای نواحی خوب نامناسب از نظر کیفیت سیب ها است، از این رو در موقع خرید باید دقت کافی را داشته باشید که سیب کدام نواحی از یک شهر را می خواهید خرید کنید.

تقریباً همه شهرهایی که به عنوان تولید کننده سیب در ایران شناخته شده هستند دارای نواحی خوب و بعد نیز می باشند، ما با سابقه چند ساله، این نواحی را به خوبی بررسی کرده‌ایم و در نتیجه سیب هایی که در نواحی دور از شهر کاشته شده اند میزان کیفیت و ماندگاری بیشتری دارند در واقع در ایران به سیب های کوهپایه یا کوهستانی معروف هستند.
گروه ویتاراد به عنوان خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰ هر سال برای کشور
هند
روسیه
برخی از کشورهای همجوار و همسایه
برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا
بهترین نوع از سیب های کوهستانی این شهر و سایر شهرهای سیب خیز ایران صادرات کرده است.

خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰

خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰ از باغ

در چند سال اخیر بیشتر مشتریان خارجی گروه ویتاراد که همکاری مستمر را با ما دارند همکاری مشارکتی با این مجموعه را در دستور کار خود قرار داده اند. در واقع آنها با همکاری گروه ویتاراد اقدام به خرید مستقیم سیب قرمز از باغ می کنند و گروه پرسنل این شرکت فرایند انجام کارهای برداشت تا سورتینگ و صادرات سیب درختی را انجام می دهند. در این حالت طبیعتاً قیمت تمام شده سیب قرمز و سیب طلایی نسبت به زمانی که مشتریان بخواهند از شرکت های صادر کننده سیب در ایران خریداری کنند پایین تر خواهد بود.

بنابراین شما باغداران نمونه کشور گروه ویتاراد را به عنوان خریدار سیب قرمز اشنویه در سال ۱۴۰۰ بدانید و اگر شما نیز بخواهید به چرخه تجارت سیب درختی با همکاری این مجموعه وارد شوید، ما همواره به دنبال بهترین سیب هستیم که بتوانیم علاوه بر بازار هند، بازار سایر کشورها را نیز وارد شویم. بنابراین در سال ۱۴۰۰ که چند هفته به زمان برداشت محصول سیب باقی مانده است می توانید از همین حالا بستر مناسبی را برای خودتان در زمینه صادرات سیب قرمز فراهم سازید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید