مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع کیوی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت خرید انواع کیوی از باغ:بسته بندی های کیوی برای صادرات:خرید کیوی گیلان یا مازندران؟

خرید انواع کیوی صادراتی با شروع برداشت این میوه در استان های شمالی کشور نیز آغاز شده است. بیشتر باغدارانی که هر سال بیشترین میزان برداشت را از باغات خود دارند، با شرکت ویتاراد همکاری داشتند.

این شرکت به دلیل اینکه هرسال صادرات عمده به بازار کشورهای مختلف داشته است، همیشه سعی داشته تا قیمت راضی کننده ای برای باغداران اعلام نماید.

خرید انواع کیوی

قیمت خرید انواع کیوی از باغ:

صادرکنندگانی که هر سال میزان زیادی از این میوه را صادرات می کنند، سعی دارند تا محصولات خود را مستقیم از باغ خریداری کنند. پایین بودن قیمت خرید یکی از اصلی ترین دلیل این موضوع می باشد.

همچنین کسی که صادرکننده است، اغلب مشتریان خارجی سفارش کیوی با اوزان و یا کالیبر خاصی می کنند که انجام این فرایند در زمان بعد از برداشت و در داخل سردخانه با مشکل رو به رو می شود.

اما زمانی که صادرکننده خود اقدام به اجاره باغ کیوی می کند، در زمان برداشت طبق سفارش مشتریان خارجی خود بسته بندی می کند که طبیعتا قیمت تمامی شده برای او ماسب تر در می آید.

برای افزایش میزان سود خود و رضایتمندی مشتریان خارجی بهتر است خرید خود را از باغات انجام داده و باغ اجاره کنید.

اگر بخواهم مثال بزنم اینطور می توانم بیان کنم که فرض کنید قیمت کیوی بعد از برداشت در سردخانه با قیمت ۴۰۰۰ تومان در بسته بندی های سبدی ۱۰ کیلویی و با وزن ۷۰ گرم به بالا خواهد بود.

حال اگر بخواهید سفارش مشتری خارجی شما وزن ۹۰ به بالا باشد، طبیعتا قیمت خرید شما از سردخانه در حدود ۴۵۰۰ تومان به بالا خواهد بود.

اما اگر باغ کیوی که قیمت ان به صورت کیلویی ۱۵۰۰ تومان باشد، با هزینه های جانبی برای شما در کل ۲۲۰۰ خواهد شد ویک حسنی هم که دارد این است که با بسته بندی دلخواه خود می توانید صادرات کنید.

خرید انواع کیوی

بسته بندی های کیوی برای صادرات:

اگر در زمان برداشت و بسته بندی این میوه به مناطق کیوی خیز در کشور بروید متوجه خواهید شد که هر کسی با بسته بندی های مختلفی محصول خود را برای بازارهای داخلی یا خارجی صادرات می کند.

اما می خواهم شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنم. بسته بندی برای صادرات در دو نوع سبدی و یا کارتنی انجام می شود.

بسته بندی سبدی و حتی کارتنی در وزن های مختلفی چون

  • ۲.۵ کیلویی
  • ۴ کلویی
  • ۷ کیلویی
  • ۱۰ کیلویی

بسته بندی می شوند. سبد و یا کارتن اغلب با وزن های ۷۰ به بالا هستندو سایر بسته بندی ها در وزن های خاصی انجام شده و به فروش می رسند.

خرید انواع کیوی

خرید کیوی گیلان یا مازندران؟

به این موضوع که کیوی کدام مناطق برای صادرات یا بازار داخل بهتر است، در مطالب قبلی پرداختیم و اشاره کردیم که کیوی های هر دو منطقه خواهان خاص خود را دارند.

کیوی های مناطق آستارا و تالش دارای قالب درشت و مشتری پسند برای بازارهای صادراتی دارند و خیلی از مشتریان خارجی همیشه درخواست کیوی این مناطق را دارند. کشورهای اروپای شرقی، آسیای میانه و هند هر سال بالاترین میزان واردات این کیوی را داشته اند.

کیوی منطقه تنکابن در استان مازندران اگر چه شاید کالیبر نسبتا پایین تری نسبت به کیوی گیلان داشته باشد ولی ماندگاری بالایی در سردخانه جهت صادرات دارد.

خرید انواع کیوی

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید