مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت صادرات انار ساوه به اروپا

آنچه در این مقاله می خوانید...

از انار صادراتی ساوه بیشتر بدانیم.انار صادراتی نی ریز بهتر است یا ساوه؟قیمت انار صادراتی شیراز در اروپا:
شرکت صادرات انار

گروه بازرگانی ویتاراد به عنوان شرکت صادرات انار ساوه به اروپا، در ایران فعالیت گسترده ای دارد و توانسته علاوه بر فروش انار صادراتی ایران، انواع مختلف از میوه کیوی، سیب درختی، هندوانه، پرتقال و سایر محصولات کشاورزی را به بازار های مختلف خارجی معرفی نماید.

اگر بخواهیم از مشخصات انار ساوه ایران بگوییم، لازم است اشاره به طعم فوق العاده آن داشته باشیم که خواهان بسیار بالایی در بیشتر کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

به همین دلیل انار شیرین ساوه بیشترین میزان فروش برای صادرات را در سطح بازار ایران داشته است.

از انار صادراتی ساوه بیشتر بدانیم.

اگر بخواهیم از خصوصیات انار صادراتی ساوه برای خریداران و صادرکنندگان محترم بازگو کنیم، می توانیم به

  • کیفیت بالا
  • ماندگاری زیاد
  • دانه های قرمز شیرین
  • پوست صاف و قرمز رنگ
  • پوست نازک
  • قیمت مناسب

اشاره کنیم که در کل، بازار خوبی در کشور های هدف ما تا به الان داشته است. شرکت صادرات انار علاوه بر ساوه، در نی ریز هم فعالیت گسترده دارد و توانسته رشد بالایی در زمینه فروش داشته باشد.

اگر بخواهید قیمت انار صادراتی نی ریز یا ساوه و یا هر کدام از مناطق انار خیز کشور را داشته باشید، کارشناسان ما در امور فروش همکاری لازم را در این خصوص خواهند داشت.

انار صادراتی نی ریز بهتر است یا ساوه؟

هر کدام از گونه های انار برداشت شده در دو منطقه نی ریز و ساوه از واریته های صادراتی هستند که هر کدام خواهان خاص خود را دارند.

اما هر کدام از این محصولات، خصوصیات خود را دارند که تاثیر در قیمت فروش آن دارند.

توجه داشته باشید که تنها عاملی که انار نی ریز را از انار ساوه متمایز می کند، پوست ضخیم و دانه سیاه بودن انار نی ریز است که سبب شده تا فروش انار صادراتی نی ریز شیراز بالاترین میزان را داشته باشد.

حتی قیمت انار نی ریز هم در بازار داخل بالاتر از سایر گونه ها به فروش می رسد که مهم ترین گونه آن رباب است.

انار رباب نی ریز یکی از بهترین گونه های صادراتی در ایران است که ماندگاری بسیار بالایی دارد و تا چهار ماه قابلیت نگهداری در سردخانه جهت صادرات را نیز دارد.

و شرکت صادرات انار که بازرگانی ویتاراد است، مشتریان بالفعل خوبی برای این محصول داشته است.

قیمت انار صادراتی شیراز در اروپا:

چنانچه خبر های قبلی ما را مطالعه نکرده اید، پیشنهاد می کنیم که در رابطه با انار صادراتی شیراز که از مقاله های گذشته است را بررسی کنید.

ما در آن مقاله اشاره کردیم که انار صادراتی ایران در اغلب بازار های اروپایی جای خاصی را برای خود دست و پا کرده است. انار ایران که سالانه به بزرگ ترین بازار های اروپا صادرات می شود، قیمت بسیار بالاتر دارد. انار رباب ساوه یا نی ریز در بازار آلمان، در سال ۲۰۱۹ با قیمت ۸ یورو به ازای هر کیلو فروخته می شد که امسال بالطبع نرخ بالاتری به نسبت سالهای گذشته خواهد داشت.

شرکت صادرات انار ایران، در سال جاری قصد دارد تا ارقام مختلف از این میوه را با بهترین نوع بسته بندی و کیفیت به کشور هایی چون آلمان، انگلیس، فرانسه، ژاپن، کره جنوبی صادرات داشه باشد. شما مشتریان محترم می توانید علاوه بر ارقام انار ایران، سایر محصولات کشاورزی ایران را نیز خریداری کنید که بازرگانی ویتاراد همانند سال های قبل آماده ارائه خدمات می باشد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید