مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انار ساوه به کشور آلمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با بازار انار ایران در آلمانحجم فروش انار درجه یک ایران به اروپا
فروش انار سردخانه ای

شهر ساوه از مراکز اصلی تولید بهترین نوع انار در جهان است که سالیانه حجم بالایی از این محصول به کشور های اروپایی همچون آلمان صادرات می شود.

انار صادراتی نی ریز

شهر ساوه یکی از مهم ترین شهر های ایران است که به دلیل شرایط آب و هوایی ویژه، زمینه کشت انواع محصولاتی چون انار را فراهم آورده است. علاوه بر مصرف داخلی که برای این محصول وجود دارد، تقاضای بالایی نیز از سمت بازارهای خارجی، برای این میوه وجود دارد.

از میان تمامی کشور های متقاضی، کشور آلمان یکی از بزرگ ترین و مهم ترین بازار مصرف کننده به حساب می آید.

صادرات انار ایران به این کشور به طور مداوم هر سال انجام می شود که با توجه به کیفیت بسیار بالای انار ایران همچون انار ساوه، تقاضا این کشور رو به افزایش است.

صادرات انار ساوه

آشنایی با بازار انار ایران در آلمان

ایران در زمینه صادرات انار به کشور آلمان، با محدودیت های زیادی چون وجود رقبای اساسی مواجه بوده است که این کشور ها مانند

  • ترکیه
  • چین
  • هند

از رقبای اصلی ما به حساب می آیند. این کشور ها در سال های گذشته در صادرات انار به آلمان موفقیت هایی داشتند که این موفقیت ها را مدیون ایران بوده اند، بدین طریق که به عنوان مثال کشور ترکیه انار ایران را خریداری نموده و به نام محصول خود به کشور آلمان صادرات می کرده است.

اما خوشبختانه در این چند سال اخیر ایران رقابت را در دست گرفته و مستقل صادرات انار ساوه و سایر مناطق خود را به این کشور و سایر کشور های اروپایی انجام داده است.

صادرات انار ساوه

حجم فروش انار درجه یک ایران به اروپا

کشور ایران در زمینه تولید انواع انار با گرید های مختلف، سایز و طعم متفاوت در میان سایر کشور های تولید کننده، سرآمد است. پیش از این انار ایران جهت تولید فراورده های حاصل از این میوه استفاده می شد و درصد خیلی کمی از این میوه برای صادرات خرید و فروش می شد.

اما اکنون بازار صادرات انار به کشور های اروپایی و همچنین سایر کشور های مصرف کننده در جهان، جای خود را پیدا کرده است و در این حیطه پیشرفت های چشمگیری را شاهد بودیم.

در سال گذشته طی برآوردی که از آمار گمرکات داشتیم، کشور های اروپایی با میانگین واردات ۳۴٪ یکی از بازار های تراز اول بوده است و در این میان صادرات انار ایران از سال ۲۰۱۳ به بعد، چیزی حدود ۲۵٪ افزایش داشت که امیدواریم این میزان صادرات برای بازار های بزرگ اروپایی همچون آلمان افزایش داشته باشد.

صادرات انار ساوه
سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید