مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات عمده فلفل دلمه قرمز گلخانه ای

آنچه در این مقاله می خوانید...

مصرف بالا فلفل دلمه قرمز در اروپاکشور های تولید کننده فلفل دلمه ایمشتریان ما برای فلفل دلمه ای چه کسانی هستندقیمت فروش فلفل دلمه ای قرمز
فلفل دلمه گلخانه ای نارنجی

فلفل دلمه قرمز گلخانه ای از میان سایر رنگ ها بالاترین درخواست را برای صادرات عمده از کشور های خارجی داشته است که به موجب آن میزان تولید آن نیز بیشتر از سایر واریته ها بوده است.

فلفل دلمه قرمز

نوع بذر کشت شده این فلفل جوری هست که دارای سایز بزرگ تر و ضخامت پوست بالاتری نیز دارد که باعث افزایش ماندگاری آن نیز می شود.

در سطح مناطق ایران، حدود ۱۵ سال است که کشت گلخانه ای بیشتر رواج یافته است، و گرنه قبلا اغلب محصولات کشت شده ما در فضای باز بودند که قابلیت صادرات را نیز نداشتند.

اما خوشبختانه با وجود داشتن متخصصان ما در حوزه راه اندازی سیستم های گلخانه ای خاکی، هیدروپونیک و کشت آبی یا بدون خاک، توانسته ایم ارقام مختلف از انواع فلفل دلمه ای رنگی را تولید کنیم.

فلفل دلمه قرمز

مصرف بالا فلفل دلمه قرمز در اروپا

در اغلب کشور های اروپایی بیشتر مردم برای سالاد، تهیه غذا و شیرینی جات از انواع فلفل دلمه ای استفاده می کنند، البته سایر محصولات کشاورزی نیز در تهیه این موارد استفاده می شود اما چون قصد داریم از فلفل صحبت کنیم، بنابراین تمرکز خود را برای فلفل قرمز دلمه ای می گذاریم.

همانطور که اشاره شد، شهروندان اروپا همیشه برای تولید مواد غذایی مختلف از فلفل دلمه ای خصوصا قرمز استفاده می کنند.

هم رنگ دلخواهی دارد و هم اینکه طعم و مزه منحصر به فردی دارد که مواد پورتئینه موجود در بافت گوشتی آن نیز از عوامل اصلی آن برای خرید و درخواست بیشتر شده است.

فلفل دلمه قرمز

کشور های تولید کننده فلفل دلمه ای

اگر به کشور هایی که جز بازار هدف صادرات محصولات کشاورزی ایران سفر کرده باشید، می بینید که کدام کشور ها در این بازار ها قرار دارند و چه محصولاتی را برای معرفی به فروش گذاشته اند.

کشور هایی چون

  • شیلی
  • اسپانیا
  • هلند
  • مراکش
  • اسرائیل
  • مصر
  • ترکیه

از بزرگ ترین وارد کنندگان این محصول به بازار روسیه لحاظ می شوند که هم ماندگاری محصولات آنها بالاتر است و هم اینکه مشتریان زیادی برای فروش دارند.

فلفل دلمه قرمز

مشتریان ما برای فلفل دلمه ای چه کسانی هستند

توجه داشته باشید که ممکن است با توجه به شرایط اقلیمی هر کشور، زمان کشت و برداشت فلفل دلمه ای در ایران مغایر با زمان سایر کشور ها باشد که مسلما یکی از راهکار هایی که می تواند بازار خوبی را برای فلفل دلمه رنگی خصوصا قرمز داشته باشد، همین عامل است.

زمانی که گلخانه داران ما محصولات خود را برداشت و در اختیار صادر کنندگان قرار می دهند، زمانی است که در بازار روسیه، محصولات کشور های رقیب آن چنان در بازار وجود ندارد که سبب می شود تا اغلب رستوران ها، هتل ها، شهروندان عادی جز مشتریان خاص ما باشند.

این موضوع می تواند برای سایر محصولات کشاورزی ایران نیز اتفاق بیافتد، بنابراین خیلی مهم است که محصولات خود را در زمان خاصی به بازار های هدف خود صادرات و معرفی کنیم.

فلفل دلمه قرمز

قیمت فروش فلفل دلمه ای قرمز

بیشتر کشاورزان ما بر این باور هستند که همیشه قیمت فروش صادر کنندگان برای صادرات خیلی بالاتر از قیمت خرید آنها از کشاورزان است، اما واقعا اینطور نیست. بازار را عرضه و تقاضا تعیین می کند، اگر تقاضا زیاد می شود، به مراتب قیمت آن در ایران نیز افزایش پیدا می کند و اگر بر عکس باشد قیمت ها افت و کاهش می یابد.

فلفل دلمه ای قرمز، زرد و نارنجی یا سبز هم به همین صورت است، شاید با خود فکر کنید که موقعی که قیمت فلفل در روسیه به ۱۵۰ هزار تومان می رسد، همه به جیب صادر کننده می رود، اما باید مطالعه داشته و بدانید که هزینه های حمل بین المللی که بر حسب دلار است، بسیار بالا است. همچنین اگر مطالب ما دنبال کرده باشید، اشاره کرده بودیم که دولت روسیه برای هر محصولی که از ایران وارد می شود، تعرفه گمرکی از وارد کننده می گیرد که در مقابل آن قیمت تمام شده در روسیه بسیار افزایش پیدا می کند.

در نتیجه شخص فروشنده باید با سود خاص آن را در بازار بفروشد که مسلما قیمت بالاتری خواهد بود چرا که همانطور که عرض شد، قیمت تمام شده برای او بالاتر افتاده است.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید