مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات فلفل دلمه ای گلخانه اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهر های تولید کننده فلفل دلمه ای در اصفهان:بسته بندی فلفل دلمه ای برای صادرات:صادرات فلفل دلمه گلخانه ای به اروپا:
گلخانه فلفل دلمه ای اصفهان

صادرات فلفل دلمه ای از گلخانه های مناطق مختلف اصفهان افزایش قابل توجهی داشته است که سبب شده تا کشاورزان در این استان، مجموعه های بزرگی برای تولید فلفل دلمه ای راه اندازی کنند.

اصفهان از قطب های اصلی تولید انواع فلفل دلمه ای رنگی در ایران است که توانسته است سفارش های عمده کشور های هدف را ساپورت کند.

فلفل دلمه گلخانه ای در این منطقه، بیشتر در تولید رنگ های قرمز، زرد و نارنجی فعالیت دارند و نوع دیگر آن یعنی فلفل دلمه سبز با حداقل تناژ در اصفهان قابل تامین است.

شهر های تولید کننده فلفل دلمه ای در اصفهان:

همانطور که اشاره شد، استان اصفهان پتانسیل بسیار بالایی در تولید محصولات گلخانه ای خصوصا فلفل دلمه ای دارد که عمدتا در شهر های

  • چادگان
  • نجف اباد
  • شهرضا
  • تیران و کرون
  • شاهین شهر

زیر کشت رفته و برداشت می شود. در مجموع حجم فلفل دلمه رنگی برداشت شده از گلخانه های استان اصفهان در این مناطق بوده است که بالغ بر ۸۰۰ هزار تن در سال برآورد شده است.

البته این موضوع هم خاطر نشان بکنیم که کیفیت فلفل دلمه ای هر کدام از این مناطق نسبت به نوع خاک و آب و هوا متفاوت از هم هستند که شما خریداران محترم در موقع خرید باید به آن توجه داشته باشید.

صادرات فلفل دلمه ای اصفهان که بیشتر در تیران و شهرضا امکان سورت و بسته بندی وجود دارد، بیشترین فروش هم از گلخانه های این دو منطقه است که در مقایسه با سایر مناطق بیشترین تولید را نیز دارا می باشند.

بسته بندی فلفل دلمه ای برای صادرات:

در سال های قبل، بیشتر بسته بندی هایی که برای صادرات به بازارهایی چون روسیه انجام می شد، در کارتن های مقوایی بود که در حال حاضر نسبت به کشش و درخواست مشتریان در این کشورها، انواع مختلف از فلفل دلمه رنگی در بسته بندی های کارتن پلاست انجام می شود که هم کیفیت بالایی دارند و هم نسبت به رطوبت مقاوم هستند.

نوع کارتن برای بسته بندی فلفل دلمه ای باید طوری انتخاب شود که در موقع بارگیری، داخل کانتینر کارتن زیری از نظر فشار وارده تغییر حالت ندهند.

چون در این حالت سبب می شود تا فلفل دلمه صادراتی بارگیری شده زخم زدگی روی آن ایجاد شود و کل بار از بین برود.

صادرات فلفل دلمه ای نیازمند رعایت همه جوانب از زمان کاشت تا برداشت و بسته بندی است که اگر هر کدام از این موارد درست رعایت نشود، عواقب خوبی نمی تواند به میان داشته باشد.

صادرات فلفل دلمه گلخانه ای به اروپا:

پیشنهاد می کنیم که برای صادرات فلفل دلمه گلخانه ای ایران به اروپا، مقاله های قبلی ما را مطالعه کنید.

ما در آن مقالات صراحتا اعلام کردیم که بازار کشور های اروپایی خصوصا اتحادیه اروپا، از مشتریان خوب محصولات کشاورزی ایران خصوصا خرید فلفل دلمه گلخانه ای هستند که استاندارد های خاصی را برای صادرات می طلبد.

چنانچه این استاندارد ها از سمت تولید کنندگان و یا گلخانه داران درست انجام بپذیرد، موارد بعدی به همکاران و کسانی که در زمینه بسته بندی فعالیت دارند، تعلق می گیرد.

شرکت بازرگانی ویتاراد در دو سال گذشته توانست با همکاری برخی از گلخانه داران، محصولات خود را به کشوری همچون آلمان معرفی کند که علاوه بر صادرات فلفل دلمه ای رنگی، محصولات چون، هندوانه، بادمجان، سیب درختی و کیوی را به بازار این کشور برساند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید