مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کیوی مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازار های خارجی برای کیوی ایرانبسته بندی صادراتی کیوی هایواردقیمت کیوی هایوارد ایران در دهلی
قیمت کیوی

صادرات کیوی مازندران که بعد از استان گیلان، بالاترین میزان برداشت را از سطح باغات داشته است، به بیش از ۱۰ کشور انجام می شود که مهم ترین این بازار ها را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مازندران به عنوان قطب مرکبات در ایران شناخته شده است و به جز کیوی، انواع نارنگی و پرتقال نیز در سطح باغات آن قابل برداشت بوده است. اما مهم ترین محصولی صادراتی در هر کدام از شهر های این استان، کیوی هایوارد است که برخی از سردخانه ها با داشتن سیستم سورتینگ مکانیزه، موفقیت بالایی برای در زمینه فروش کیوی صادراتی مازندران داشته اند.

در این استان هم همانند گیلان واریته های مختلفی از این میوه وجود دارد که می توان به کیوی خونی، کیوی تو زرد و کیوی گوشت سبز اشاره کرد. اما میزان برداشت کیوی هایوارد طلایی با بافت داخلی سبز، بیشترین تولید و برداشت را از سطح باغات داشته است.

صادرات کیوی مازندران

بازار های خارجی برای کیوی ایران

خوشبختانه بازار های مهم خارجی زیادی داریم که هر سال از مجموعه های مختلف خریداری می کنند که از مشتریان بالفعل ما محسوب می شوند که از مهم ترین این کشور ها می توان به

  • روسیه
  • اوکراین
  • آلمان
  • ترکیه
  • انگلیس
  • قزاقستان
  • عراق
  • هند
  • کشور های حاشیه خلیج فارس

اشاره کرد که هر کدام از این کشور ها، بازار های بزرگی برای محصولات مختلف کشاورزی خصوصا کیوی ایران درند.

صادرات کیوی مازندران به هر کدام از بازار های خارجی، سبب شده تا باغداران در سطح کشور، هر سال میزان برداشت خود را افزایش دهند. چون هم قیمت فروش کیوی ایران سال به سال افزایش پیدا می کند و هم بازار های جدید بزرگی نیز از کشور ها مختلف اضافه می شوند.

صادرات کیوی مازندران

بسته بندی صادراتی کیوی هایوارد

یکی از مهم ترین گونه از میوه کیوی که صادرات انبوه در این سال ها داشته است، کیوی هایوارد بوده است که در دو استان مازندران و گیلان برداشت می شود.

برای صادرات کیوی خیلی مهم است که بسته بندی کیوی به چه شکل باشد. آیا این بسته بندی با استانداردهای آن کشور مطابقت دارد یا خیر؟

اغلب کسانی که در ایران در زمینه سورت و بسته بندی کیوی فعالیت دارند، با پروسه این فرایند آشنایی کامل ندارند یا کسانی هم که می دانند، عمل نمی کنند.

همین موضوع سبب شده تا کیوی ایران همواره برای بازار های هدف فوق الذکر با سبد پلاستیکی بسته بندی شود.

شرکت بازرگانی ویتاراد برای بازار هایی که در اختیار دارد، توسنته است با سورت دقیق تری و با متنوع ترین بسته بندی های کارتنی، کارتن پلاست و سبدی اقدام به فروش نماید.

صادرات کیوی مازندران از جمله فعالیت ما در این سال های اخیر بوده است که همانند تصویر زیر، یکی از نمونه بسته بندی انجام شده برای کشور هندوستان بوده است که سایز آن از ۶۰ گرم تا ۸۰ گرم بوده است.

صادرات کیوی مازندران

قیمت کیوی هایوارد ایران در دهلی

دهلی به عنوان پایتخت کشور هند، از پر جمعیت ترین ایالت های این کشور به حساب می آید و سالانه بالغ بر ۲۰۰۰۰ تن از این میوه، فقط در بازار دهلی خرید و فروش می شود.

بمبئی هم یکی از بازار های بزرگ در این کشور است که عمده صادرات کیوی مازندران و گیلان به این دو ایالت بوده است.

ایالت های جنوب هند هم همانند چنای و کوچین هستند که میزان خرید کیوی ایران از این دو منطقه کمتر از ایالت های شمال هندوستان بوده است.

بالا بودن حجم خرید و فروش کیوی هایوارد ایرانی در دهلی و بمبئی سبب شده تا قیمت فروش آن نیز بالاتر سایر مناطق باشد بطوریکه هر سال قیمت کیوی ایران از نوع هایوارد طلایی در بازار آنها به بیش از ۱۴۰ روپیه نیز می رسد.

صادرات کیوی مازندران

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید