مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات کیوی هایوارد تنکابن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت و ماندگاری کیوی ایرانقیمت کیوی مازندران برای صادرات به آفریقا
قیمت کیوی

صادرات کیوی هایوارد تنکابن در سال ۲۰۲۰ به کشور های مختلفی چون هند، روسیه، ازبکستان، انگلیس، آلمان، بلاروس، کشور های همسایه انجام پذیرفته است که به عنوان مشتریان بالفعل ما در این زمینه محسوب می شوند.

تنکابن یکی از شهر های اصلی تولید و برداشت انواع کیوی در ایران است که سالانه بیش از ۲۰۰۰۰ تن از این محصول از باغات نواحی مختلف آن برداشت و به بازار های مختلف عرضه می شود.

مهم ترین نوع کیوی که از باغات تنکابن خرید و فروش می شود، هایوارد طلایی است که دارای پوست قهوه ای مایل به طلایی با گوشت سبز رنگ می باشد و خواهان زیادی نیز در سطح بازار داخلی ایران و کشور های خارجی دارد.

صادرات کیوی هایوارد

صادرات کیوی هایوارد

کیفیت و ماندگاری کیوی ایران

ایران یکی از بهترین نوع کیوی را در بازار جهانی دارد که هم طعم بسیار خاصی دارد و هم ماندگاری آن برای بازار های خارجی دور بسیار بالایی می باشد.

شما مشتریان محترم در کشور های خارجی که قصد همکاری با ما را دارید، ما بهترین نوع از این میوه را برای شما با بسته بندی شکیل پیشنهاد می دهیم.

کیوی هایوارد طلایی در ایران در شهر های مهمی چون:

  • تنکابن
  • آستارا
  • تالش
  • چوبر
  • حویق
  • بندر انزلی
  • چالوس

تولید می شود که سطح کیفی کیوی در هر کدام از این مناطق می تواند متفاوت باشد. مشاوران ما در گروه بازرگانی ویتاراد نسبت به مسافت کشور های هدف، مرغوب ترین نوع کیوی را برای شما ارائه خواهند داد.

صادرات کیوی هایوارد تنکابن به هر کدام از بازار های خارجی در تناژ انبوه انجام می شود که سایز ۷۰ تا ۱۲۰ گرم از پر فروش ترین برای این کشور ها می باشد.

صادرات کیوی هایوارد

صادرات کیوی هایوارد

قیمت کیوی مازندران برای صادرات به آفریقا

کشور هایی چون کنیا و لیبی و برخی از کشور های آفریقایی از بازار های بالفعل ما برای صادرات کیوی هایوارد تنکابن در استان مازندران است که با بسته بندی های سبد پلاستیکی و در سایز های متنوع در حال صادرات است.

فرایند صادرات کیوی ایران از اواسط آبان ماه انجام می شود که کشور کنیا بیشترین حجم خرید کیوی را از سمت بازرگانی ویتاراد دارد. نوعی که از این میوه برای صادرات بالاترین خرید و فروش را داشته است، هایوارد طلایی بوده است.

لازم به ذکر است که علاوه بر مازندران، بهترین کیوی ایران از سمت باغات استان گیلان نیز قابل برداشت است که صادرات عمده آن به کشورهای اروپایی بوده است و البته برای بازار های آسیایی همچون هند نیز فروش بالایی داشته است.

فروش عمده کیوی در هر کدام از این استان های تولیدکننده در ایران، یا در زمان برداشت انجام می شود و یا زمانی که فرایند سورت و بسته بندی برای صادرات انجام می شود، انجام می پذیرد و معمولا قیمت فروش کیوی هایوارد در سطح باغات پایین تر از زمان صادرات آن است و به همین دلیل اغلب کسانی که در حجم انبوه در تجارت این میوه فعالیت دارند، اغلب در باغات خرید خود را انجام می دهند.

صادرات کیوی هایوارد

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید