مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکننده نمونه سیب درختی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

گریدهای مختلف انواع سیبفروش سیب قرمز ویتارادصادرکننده نمونه سیب درختی ایرانبزرگترین شرکت صادرات کننده سیب
صادرکننده نمونه سیب درختی ایران

گروه بازرگانی ویتاراد متشکل از ۲۰۰ پرسنل متخصص و مجرب به عنوان صادرکننده نمونه سیب درختی ایران در سال ۲۰۲۰ شناخته شد و این موضوع باعث شده است تا در کشور های مختلف، مشتریانی که از طریق سفارت ایران درخواست معرفی صادرکننده نمونه سیب درختی ایران داشتند شناخت بیشتری را با گروه ویتاراد داشته باشند.
همین موضوع باعث شده است تا هر سال طبق آمار، بیشترین میزان صادرات سیب درختی توسط کارگزاران این مجموعه انجام شود.

ما در ایران با در اختیار داشتن انواع مختلف از سیب درختی، سفارش مشتریان را از زمان قبل از برداشت ثبت کرده و باغات نمونه رو اقدام به برداشت می کنیم. بعد از برداشت آنها را در بازه زمانی کوتاهی به سردخانه های خود انتقال می دهیم و در دمای استاندارد نگهداری می کنیم و بعد از اینکه فرایند درخواست ها از بازارهای خارجی شروع شد، طبق سلیقه و درخواست مشتریان، فرایند سورتینگ ماشینی و بسته بندی سبدی و کارتونی را انجام می دهیم.

صادرکننده نمونه سیب درختی ایران

گریدهای مختلف انواع سیب

ایران دارای گرید های مختلف از انواع سیب درختی است که در زمان بسته بندی، نسبت به کشورهایی که می خواهیم انواع سیب را صادرات کنیم به صورت گرید بندی شده در جعبه های صادراتی، سورت و بسته بندی می کنیم.
مثلاً برخی از کشورها خواهان سیب هایی با سایز کوچکتر هستند که طبیعتاً هم کیفیت و هم قیمت آنها ارزانتر است و برخی از کشورها نیز که همواره سیب های لوکس خریداری می کنند، از ما درخواست خرید سیب با کیفیت با ماندگاری بالا و در بسته بندی های شکیل می کنند.

توجه داشته باشید که در ایران کیفیت سیب ها می تواند در منطقه برداشت آن تاثیر گذار باشد و اغلب مناطقی در ایران است که دارای آب و هوای بسیار سردی دارند و این موضوع باعث می شود تا همواره سیب هایی با میزان ماندگاری بالا و سایز استاندارد صادراتی داشته باشند در کشورهایی مثل
هند
روسیه
اوکراین
امارات
قطر
کویت
و برخی از کشورهای اروپای مرکزی
درخواست بیشتری داشته باشند. ما در این مدت همواره بهترین نوع از سیب هایی که دارای گرید بالاتری هستند به این کشورها صادرات کرده‌ایم.
گروه ویتاراد به عنوان صادرکننده نمونه سیب درختی ایران این مناطق را به خوبی شناسایی کرده است و این چند سال اخیر گرید های پایین را به برخی از کشورها صادرات کرده و عمده سیب هایی که دارای میزان سطح کیفی بالاتری هستند و درصد رنگ آنها مطابق با بازارهای جهانی است به کشورهای جهان اول صادرات می کند.

فروش سیب قرمز ویتاراد

بیشترین میزان فروش سیب قرمز در ایران توسط مجموعه ویتاراد انجام می شود چرا که این نوع سیب بیشترین و بالاترین درخواست را از کشورهای مختلف دارد. در واقع سیب قرمز ایران به دلیل طعم بی نظیر، همواره از کشورهایی که در پاراگراف بالا اسامی آنها را ذکر کردیم، بیشترین درخواست را دارند. از طرفی، چون مجموعه ویتاراد بالاترین حجم صادرات سیب درختی را در ایران دارد توانسته است بهترین نوع از این سیب را از باغات نمونه در شهرهای مختلف برداشت و صادرات کند.

صادرکننده نمونه سیب درختی ایران

این شرکت به عنوان صادرکننده نمونه سیب درختی ایران از شهرهای
اشنویه
میانه
مراغه
ارومیه
سمیرم
دماوند
سپیدان
سیب های صادراتی را تامین می کند که در هر کدام از این شهرها نیز نواحی وجود دارد که بالاترین سطح میزان کیفیت را دارا هستند. از این رو ما سیب قرمز ایران را با میزان سفتی بیشتر برای کشورهایی که دنبال خرید سیب با ماندگاری بالا هستند به فروش می رسانیم.

هرچقدر سیب، میزان سختی بالایی داشته باشد هم رنگ بالایی دارد و هم آن را می توان تا هشت ماه در سردخانه ها نگهداری کرد، به عبارتی میزان ماندگاری این سیب‌ها بالاتر است اما در سایر مناطق، برخی از سیب ها خیلی زود ماندگاری خود را از دست می‌دهند و داخل آن شروع به رنگ قهوه ای شدن می شود و بافت آن نیز نرم می‌شود، از این رو بهتر است در موقع خرید سیب قرمز یا زرد از ایران به این موارد توجه زیادی داشته باشید.

صادرکننده نمونه سیب درختی ایران

بزرگترین شرکت صادرات کننده سیب

بزرگترین شرکت صادرات کننده سیب در ایران نیز این موضوع را بهتر می داند که برای خرید سیب صادراتی بهتر است از کدام مناطق باشد تا بتواند بازار خود را به ثبات برساند. چون اگر مشکلاتی در زمینه خرید سیب داشته باشد یقیناً مشتریان خود را از دست می دهد و موفقیت چندانی در زمینه تجارت سیب درختی نخواهد داشت. بنابراین همه شرکت هایی که به صورت تخصصی در زمینه صادرات میوه خصوصاً سیب فعالیت دارند به این موارد توجه خاصی دارند.

البته این موضوع را نیز خاطرنشان بکنیم که در ایران همه شرکت های صادرکننده نمونه سیب درختی ایران ، تخصص در این زمینه ندارند و شاید صرفاً یک سفارش از بازارهای خارجی دارند که در این زمینه به سراغ شرکت ویتاراد می آیند و خرید را از این مجموعه انجام می دهند.

ما به عنوان صادرکننده نمونه سیب درختی ایران در فعالیت های سالیانه خودمان، برای مشتریان خارجی و یا مشتریان داخلی که قصد دارند سیب ایران را صادرات کنند باکیفیت ترین محصول را برای آن ها پیشنهاد می دهیم. قیمت فروش سیب در ایران نیز نسبت به بازار خارجی می تواند تفاوت داشته باشد، منظور ما این است که کشورهای درخواست‌ کننده سیب درختی قصد خرید گرید های متفاوتی از ارقام مختلف سیب ایران داشته باشند که هم نوع سورت و هم نوع بسته بندی در آنها متفاوت می شود و این تفاوت در کیفیت سیب ها، قیمت آن را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید