مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرکنندگان کیوی هایوارد در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت و صادرات کیوی در ایراندمای نگهداری کیوی در سردخانه هاقیمت کیوی هایوارد برای صادرات به هند
قیمت کیوی

صادرکنندگان کیوی هایوارد در ایران از اشخاص حقیقی تا حقوقی هستند که هر کدام از آنها نسبت به سفارش هایی که از بازار های مختلف خود در خارج از کشور دارند، اقدام به صادرات این میوه می کنند.

کیوی از جمله میوه هایی است که در ایران، در مناطق جنگلی و رطوبت خیز قابل تکثیر و رشد است و در سایر مناطق اقدام تولید آن وجود ندارد.

از این رو تنها استان های گیلان و مازندران و برخی از مناطق استان گلستان به عنوان مرکز تولید انواع کیوی هایوارد به شمار می روند.

در حال حاضر در سطح باغات این مناطق سه گونه از این میوه پرورش یافته است که مهم ترین آن کیوی هایوارد است که رنگ پوست آن قهوه ای است که زمانی که میزان قند آن تکمیل شده باشد، پوست ان به رنگ طلایی تغییر می کند.

و بافت داخلی آن یا همان گوشت آن نیز به رنگ سبز است که مطابق تصویر زیر است.

صادرکنندگان کیوی

صادرکنندگان کیوی

زمان برداشت و صادرات کیوی در ایران

یکی از میوه هایی که دولت ایران برای زمان برداشت و صادرات بسیار حساسیت نشان داده است، کیوی است. دلیل آن هم این است که خیلی از مشتریان خارجی از این موضوع بی اطلاع هستند و قبل از اینکه میوه به حالت استاندارد خود از نظر رنگ، سایز، میزان قند برسد اقدام به سفارش خرید می کنند.

باغداران هم برای اینکه بتوانند محصول خود را با قیمت بالاتری به فروش برسانند، اقدام به چیدن زود هنگام میوه های خود می کنند.

به همین دلیل دولت ایران برای مقابله با این موضوع، زمان صادرات کیوی ایرانی را هر سال بعد از پانزدهم آبان ماه موکول کرده است و کسی اجازه فروش و صادرات این میوه قبل از این زمان را نخواهد داشت.

کشور هایی چون

 • هند
 • روسیه
 • پاکستان
 • عراق
 • ازبکستان
 • قزاقستان

از جمله بازار هایی هستند که تجار آنها هر سال قصد دارند با توجه به کشش بازار این میوه، اقدام به پیش خرید کنند.

صادرکنندگان کیوی هایوارد در ایران نیز از این موضوع مطلع هستند و با رعایت کردن همه جوانب در امور صادرات، مشتریان خود را از بازار های مختلف تا زمان اصلی صادرات کیوی، نگه می دارند.

صادرکنندگان کیوی

دمای نگهداری کیوی در سردخانه ها

هر میوه ای که از سطح باغات برداشت می شود و فرایند صادرات آن وجود دارد، برای اینکه سالم به دست مشتریان در بازار های خارجی برسد، نیازمند آن است که آنها را با دمای کنترل شده در کانیتنر های یخچالی ارسال کرد.

حال ممکن است بعضی از میوه ها ماندگاری پایین تری داشته باشند و برخی از محصولات میزان ماندگاری بلند مدتی داشته باشند.

برای نگهداری میوه جات در طول دراز مدت هم نیازمند این خواهد بود که در سردخانه ها، طبق دمای استاندارد آنها را نگهداری کرد.

به عنوان مثال، میوه کیوی از جمله محصولاتی است که ماندگاری بسیار بالایی دارد و هر سال بعد از برداشت، تا ۸ ماه در سردخانه ها نگهداری می شود.

اما برای نگهداری این میوه حتما می بایست دمای +۲ C در داخل هر سالن را رعایت کرد. حتی میزان رطوبت داخل اتاق هر کدام از سردخانه ها را نیز کنترل و تنظیم نمود.

در غیر اینصورت کیوی خاصیت، کیفیت، ماندگاری و سفتی خود را از دست خواهد داد و در طی چند ماه نرم خواهند شد.

صادرکنندگان کیوی هایوارد در ایران به این موضوع اشراف کامل دارند و خوشبختانه گروه ویتاراد با رعایت اصولی این موارد توانسته مشتریان زیادی را از کشور های مختلف برای همکاری دعوت کند.

صادرکنندگان کیوی

قیمت کیوی هایوارد برای صادرات به هند

شهر های مهم هندوستان از جمله

 • بمبئی
 • دهلی
 • چنای
 • کوچین
 • کلکته

از بازار های هدف ما برای صادرات انواع کیوی به شمار می روند. در واقع بیشترین سفارش ما از کشور هندوستان مربوط به این ۵ ایالت بوده است که قیمت فروش کیوی هایوارد ایرانی برای آنها تقریبا یکسان بوده است.

تقریبا از سال های دور، این کشور از مشتریان بالفعل ما برای خرید کیوی هایوارد بوده است که تقریبا خریداران آن تمامی گونه های این میوه را در سطح کیفی مختلف سفارش داده اند.

در سال ۲۰۲۱ توجه داشته باشید که در سطح باغات ایران، هم کیفیت کیوی ها بسیار بالا رفته است و هم میزان باردهی درختان نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

همه اینها سبب خواهد شد تا حجم فروش باغداران و سردخانه داران برای صادرات زیاد شود و اگر میزان تقاضا همانند سال های گذشته باشد، قیمت فروش آن نیز بالطبع رشد خواهد داشت.

صادرکنندگان کیوی هایوارد در ایران سعی دارند تا بتوانند تا حد امکان قیمت کاملا رقابتی در اختیار خریداران خارجی در کشور های هدف خصوصا هندوستان ارائه دهند.

با مشاوران ما برای خرید این میوه در ارتباط باشید تا بتوانیم نسبت به نوع سفارش شما مشتریان عزیز، قیمت مناسب تری را اعلام کینم.

صادرکنندگان کیوی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید