مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده انواع انار دانه درشت صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع انار دانه درشت ساوهقیمت خرید انار دانه درشت ساوه
انار صادراتی نی ریز

انار دانه درشت خوش رنگ و  آبدار از انارهای  مخصوص انار دانه درشت صادراتی  که در باغ های ایران برداشت می شود در دنیا بسیار شناخته شده است وجود دانه های شیرین و بزرگ  و طعم  ملس سبب رونق صادرات انار شده است .

عرضه انار صادراتی با بهترین کیفیت و در بسته بندی های مخصوص برای صادر ات  سبب رونق اقتصادی بسیار بالا و معروف شدن انار دانه درشت شده که از رونق خوبی در بازار  بر خوردار است. 

عرضه کننده انواع انار دانه درشت صادراتی

آشنایی با انواع انار دانه درشت ساوه

آشنایی با انواع انار دانه درشت ساوه  انار یکی از خوشمزه ترین میوه ها می باشد. شاه میوهای  فصل پاییز انار است که از قدیم به عنوان میوه بهشتی شناخته می شد  و برای هر دانه انار ارزش خاصی قائل بودند. طعم متفاوت انار توانسته هر شخصی را با هرذائقه ای به خود علاقه مند کند . ایران رتبه اول تولید انار را دارد بهترین نوع انار مختص شهرهای ساوه ،یزد ،فیروز کوه است .

انار دارای طعم  و شکل های متفاوتی است.  ترش ،شیرین ،ملس با دانه های ریز و درشت انار درسه رنگ وجود دارد سرخ،سفید و سیاه انار سیاه یکی از نادرترین نوع انار است که فقط خاصیت درمانی بالای دارد و کمتر در بازار دیده می شود .

شناخته شده ترین انار مختص شهر ساوه است انار دانه درشت ابدار با رنگی سرخ  شیرین و ماندگاری بالا پوستی نازک انار این شهر را معروف تر  کرده است .

شهر ساوه یکی از  قطب های پرورش انار  دانه درشت وانواع انار های دیگر می باشد هر سال جشنوار انار در ساوه باعث آشنای بیشتر  عموم با محصولات تولید شده با انار و تشخیص راحت تره بهتر ین نوع  انار شده است .

انواع انار دانه درشت ساوه :  آلک ، پوست نازک شیرین  ، یوسف خانی  ، میخوش شیرین ساوه  و محمد خانی   از انارهای  در جه یک می باشند  .  زمانی که محصول از باغات چیده  می شود  انار بسته بندی  و روانه بازار  داخلی و خا رجی می شود اما  انارهای  آسیب دیده برای  درست کردن  رب انار یا لواشک انار  استفاده می شود  که بخاطر طعم  ملس و خاص انار ساوه  لواشک و رب آن نیز در بازار بسیار مورد استقبال  مصرف کنند گان می باشد. 

اکثر افرادی که  از غلظت خو ن و گرفتگی عروق رنج می برند از انار به عنوان یک تصفیه کننده طبیعی  خون  استفاده می کنند 

قیمت خرید انار دانه درشت ساوه

قیمت خرید انار دانه درشت ساوه انار دانه درشت بدون  ترک با طعم شیرین و بزرگ  یکی از بهترین انارهای ساوه است برای خرید انار می توان به باغ های ساوه رفت و از نزدیک با بهترین قیمت خرید خود را انجام داد 

ویا به صورت غیر مستقیم از سایت های اینترنتی در زمان برداشت محصول انار  خرید خود را انجام داد .خرید انار ساوه  در بازار حدود ۶ تا ٧ هزار تومان می باشد  قیمت انار بستگی به زمان خرید  دارد اگر انار را در فصل برداشت بخریم قیمت مناسب تری دارد  ولی با فرا رسیدن فصل زمستان و شب یلدا قیمت انار  بسیار گران تر از قیمت اصلی آن می شود که بخاطر  تقا ضای زیاد بازار است . 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید