مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان سیب درختی صادراتی ایران به هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی سیب درختی قرمز برای صادرات:بازار سیب درختی ایران در بمبئی:میزان صادرات سیب قرمز ایران به چنای:قیمت فروش سیب قرمز ایران در هند:
فروشندگان سیب درختی

فروشندگان سیب درختی صادراتی ایران به هند شرکت هایی هستند که تجریه بالایی در زمینه صادرات این محصول را دارند.

شرکت ویتاراد به عنوان یکی از صادرکنندگان عمده انواع سیب درختی قرمز، کیوی هایوارد و خرما به کشور هند است که حجم قابل توجهی را به مشتریان خود در بمبئی، چنای، موندرا و کوچین ارسال می کند.

توجه داشته باشید که برای بازار هند فقط سیب درختی قرمز ایران صادرات می شود و سیب صادراتی زرد، خواهانی در بازار این کشور ندارد.

بسته بندی سیب درختی قرمز برای صادرات:

کشور هایی که در هند به عنوان رقبای ایران در صادرات سیب درختی فعالیت می کنند، اغلب بسته بندی های آنها به صورت کارتنی است.

اما بیشتر فروشندگان سیب درختی ایران، سیب هایی که وارد بازار این کشور می کنند، بیشتر در بسته بندی های سبدی هستند که قیمت فروش سیب ایران در هند، بالطبع مناسب تر از سیب های سایر کشور ها است.

کشور هایی چون

  • آمریکا
  • ترکیه
  • شیلی
  • نیوزلند
  • ونزوئلا
  • لهستان
  • چین
  • فرانسه

در بازار هند فعالیت گسترده ای دارند.

اما عواملی که باعث شده، تا سیب ایران بازار بزرگی را در این کشور مهیا کند، طعم منحصر به فرد سیب درختی قرمز ایران است که این برای شهروندان هندوستان اثبات شده است.

خوشبختانه شرکت ویتاراد با داشتن سردخانه و سیستم سورتینگ مکانیزه در شهر ارومیه، همیشه بهترین نوع بسته بندی کارتنی را نه تنها برای هندوستان، بلکه به بازار های بزرگ اروپایی نیز صادرات کرده است.

بازار سیب درختی ایران در بمبئی:

بازار سیب درختی ایران در بمبئی هند هر سال بهتر از سال های قبل می شود، بطوریکه فروشندگان سیب درختی ایران در این کشور، برای مشتریان خود سیب ممتاز ایران را پیشنهاد می کنند.

چون برای تمامی اقشار در هر سطح کیفی وجود دارد. یعنی یک مشتری که می خواهد سیب با کالیبر بسیار پایین خریداری کند، سیب ایران در آنها هست برای فروش. از این رو سیب های ریز تا سایز متوسطه خواهان بسیار زیادی در این شهر دارد.

صادرات سیب درختی قرمز حدود ۵۰۰۰۰ تن از بندر عباس به بندر بمبئی بوده است و در سال ۲۰۲۰ یقینا این مقدار افزایش خواهد داشت. دلیل آن هم این است که شهروندان هندی، به طعم و مزه سیب های قرمز ایران بیشتر اذعان می کنند و بیشتر از سیب های کشور های رقیب به مذاقشان خوش آمده است.

میزان صادرات سیب قرمز ایران به چنای:

میزان صادرات سیب قرمز ایران به بندر چنای شاید کمتر از بمبئی باشد ولی یکی از بازار های بزرگ برای ما به حساب می آید.

چنای یکی از بنادر بزرگ در جنوب هند است که سیب درختی ایران برای استان های جنوبی هند، از این بندر ترخیص می شود.

جنوب هند دارای مردمان بسیار خون گرم هستند و تجارت کردن با آنها لذت بخش است.

فروشندگان سیب درختی ایران در چنای، بر خلاف سایر استان های این کشور با خلوص کامل تجارت می کنند و همین عامل سبب شده تا میزان صادرات سیب قرمز ایران به این بندر افزایش یابد و به رقم بالا ۳۰۰۰۰ تن در سال برسد.

قیمت فروش سیب قرمز ایران در هند:

سیب درختی قرمز هر کشوری که در بازار هند وجود دارد، با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شود.

فروشندگان سیب درختی ایران در هند نیز همیشه نسبت به نوع بسته بندی، رنگ و کیفیت با قیمت های متفاوتی اقدام به فروش می کنند.

اما اگر بخواهید قیمت دقیق تری از قیمت فروش سیب قرمز ایران بدانید، این است که هر سال سیب ایران نسبت به حجم سیب در بازار و میزان تقاضا از ۷۰ روپیه تا ۸۵ روپیه در بازار مختلف هند به فروش می رسد.

حال اگر نوع بسته بندی کارتنی باشد، کیفیت، رنگ و سایز سیب ها هم متناسب با بازار هند باشد، می تواند با قیمت بالاتری نیز فروخته شود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید