مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان سیب درختی قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بیشترین میزان خرید سیب درختیپر فروش ترین سیب درختی مال کدام منطقه است؟فروش آنلاین سیب درختی
فروشندگان سیب درختی

فروشندگان سیب درختی قرمز در سطح سردخانه ها، همیشه سعی داشته اند تا محصولات خود را سریعا به فروش برسانند و در تلاش بودند که بهترین نوع از این واریته از سیب را در اختیار خریداران قرار دهند.

سیب قرمز در ایران در فصل پاییز برداشت می شود که دارای طعم شیرین، پوست شفاف و قالب کشیده ای دارد. طعم منحصر به فرد این سیب باعث شده تا مشتریان در کشور های خارجی، سیب های ایران را به سیب سایر کشور های رقیب ترجیح دهند.

سیب درختی قرمز در ایران بیشترین میزان باردهی را در سطح باغات نواحی مختلف داشته است و این میزان برداشت سبب شده تا ایران را به عنوان یکی از قطب های اصلی تولید و صادرات سیب درختی در جهان تبدیل کند.

فروشندگان سیب درختی

بیشترین میزان خرید سیب درختی

بیشترین میزان خرید سیب درختی از جانب مشتریان خارجی، سیب رد دلیشز و گلدن دلیشز است که در ایران به نام های سیب قرمز و زرد می شناسند.

فروشندگان سیب درختی قرمز و طلایی همواره از آغاز چیدن سیب ها، سفارش خود را از بازار های خارجی دریافت می کنند. دلیل اینکه خریداران زودتر اقدام به پیش خرید می کنند این است که طعم و کیفیت سیب های ایران بسیار بالا بوده است و از نظر بیولوژی، سیب سالم تر و ارگانیک هستند.

همه این عوامل باعث شده تا بیشترین میزان خرید انواع سیب درختی را از سمت بازار های هدف داشته باشیم و باغداران نیز همواره در تلاش هستند تا بتوانند میزان سطح زیر کشت خود را در مراتع مختلف افزایش دهند.

شهر هایی که بالاترین صادرات سیب قرمز را در ایران داشته اند، در استان های

 • آذربایجان غربی
 • آذربایجان شرقی
 • تهران
 • فارس
 • اصفهان
 • کهکلویه و بویر احمد
 • چهار محال بختیاری

واقع شده اند که سطح کیفیت سیب های برداشت شده در باغات نواحی مختلف هر کدام از این مناطق متفاوت می باشد.

فروشندگان سیب درختی

پر فروش ترین سیب درختی مال کدام منطقه است؟

همانطور که چندین بار در مقالات خود اشاره کردیم، ایران دارای مناطق مختلف برای تولید انواع سیب درختی دارد.

اما بهترین سیب که از نظر کیفیت بالاتر از همه باشد و از سمت مشتریان نیز بیشترین میزان خرید را داشته باشد، مال چند شهر است که به ترتیب می توان به

 • اشنویه
 • پادنا
 • سپیدان
 • میانه

اشاره کرد. هر کدام از این شهر ها نیز نواجی دارند که سیب های آن ها نسبت به سایر نواحی متفاوت است. پس بنابراین فروشندگان سیب درختی قرمز و زرد بهتر از همه می دانند که سیب های کدام روستا ها در این شهر ها بهتر است.

اگر در زمینه واردات سیب درختی از ایران فعالیت دارید، بهتر است بدانید که شرکت ویتاراد با کارشناسان خود در امور آنالیز مناطق ایران، توانسته فعالیت گسترده ای را انجام دهد.

اگر وب سایت ما را به دقت مطالعه کرده باشید، متوجه می شوید که این مجموعه در کشور هند دفتر نمایندگی دارد که سعی کرده اعتماد سازی مشتریان خود را در این کشور به سهولت برساند.

فروشندگان سیب درختی

فروش آنلاین سیب درختی

فروش آنلاین سیب درختی ایران را گروه ویتاراد بر عهده دارد و توانسته در این پنج سال اخیر خیلی از مشتریانی که از طریق فضای مجازی اقدام به جستجوی خرید سیب درختی کرده اند، با این مجموعه آشنا شده اند.

یکی از بزرگ ترین تامین کننده های سیب درختی در ایران بدون شک این شرکت می باشد که یکی از بزرگ ترین سردخانه ایران نیز در شهر ارومیه راه اندازی کرده است و با سیستم سورتینگ مکانیزه، هر سال بهترین نوع از ارقام مختلف از سیب درختی را در فضای مجازی اقدام به فروش می کند.

فروشندگان سیب درختی قرمز در ایران نیز که در مشتری صادراتی دارند، اغلب از سردخانه این مجموعه اقدام به خرید می کنند.

دلیل اصلی که اقدام به فروش آنلاین سیب درختی کرده ایم، آسان ساختن فرایند خرید و فروش بوده است و خوشبختانه با اعتماد سازی درست مشتریان، در سال ۲۰۲۰ بیشترین میزان صادرات را به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی و حتی آفریقایی داشته ایم.

 

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید