مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فلفل دلمه رنگی گلخانه ای صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فلفل دلمه ای و مشتری های آن:قیمت فلفل دلمه اصفهان در روسیه:همکاری در زمینه صادرات فلفل دلمه ایران:
قیمت فلفل دلمه صادراتی

فروش فلفل دلمه رنگی گلخانه ای صادراتی با قیمت رقابتی، سبب شده تا مشتریان خارجی همواره خواهان همکاری با مجموعه ویتاراد هستند.

این مجموعه با راه اندازی سیستم سورتینگ و بسته بندی، این امکان را به وجود آورده تا خریداران محترم داخلی و خارجی بتوانند محصول با کیفیت خریداری کنند.

گلخانه های تولید انواع فلفل دلمه ای که بیشتر در مرکز کشور ایران قرار دارند، به دلیل داشتن آب و هوای مساعد، اغلب در تمامی فصول سال، قابلیت برداشت و صادرات را دارند.

فلفل دلمه رنگی شامل رنگ های نارنجی، زرد و قرمز است که میزان کشت هر کدام در گلخانه ها متغییر است و نسبت به تقاضا بازار اقدام به کاشت بذر آن می شود.

انواع فلفل دلمه ای و مشتری های آن:

فروش فلفل دلمه نسبت به گونه های آن با قیمت متفاوتی انجام می گیرد که کشور های

  • روسیه
  • امارات
  • عراق
  • بلاروس
  • اوکراین
  • قزاقستان
  • آذربایجان
  • عمان
  • کویت
  • قطر

جز خریداران بالفعل فلفل دلمه در ایران به شمار می روند که همانطور که اعلام کردیم، فلفل دلمه ای رنگی در سه رنگ قابلیت تولید در سطح کشور را دارد.

کشور هایی هم هستند که در سطح بازار های هدف، به عنوان رقیب در حوزه صادرات فلفل دلمه ای هستند که عمده تولید کنندگان آن می توان به ترکیه، اسپانیا، هلند، اسرائیل، مراکش اشاره کرد.

قیمت فلفل دلمه اصفهان در روسیه:

کشور روسیه که قطب اصلی بازار صادراتی فلفل دلمه ایران است، سالانه حجم بسیار بالایی از این محصول را در خود می بیند. قیمت فروش فلفل دلمه در بازار این کشور منوط به میزان بار فلفل در آن روز بستگی دارد. یه موقعی است که حجم بار های صادراتی ایران در بازار روسیه به قدری زیاد است که سبب اشباع شدن بازار و در نتیجه افت قیمت می شود که برای این فرایند بهتر است طبق اصول اقدام به صادرات کرد.

معمولا فلفل دلمه ایران در بازار روسیه بین ۸۰ تا ۱۲۰ روبل خرید و فروش می شود که تمام صادرکنندگان بهتر است در قالب یک واحد و اتحادیه اقدام به صادرات این کار کنند که قیمت در بازار این کشور را بتوانند کنترل و ثابت نگه دارند.

اما آن چیزی که در این سال های اخیر شاهد آن بودیم، صادرات فلفل دلمه اصفهان بی رویه و بدون برنامه انجام گرفته که به پشتوانه آن باعث متضرر شدن خیلی از صادرکنندگان شده است.

همکاری در زمینه صادرات فلفل دلمه ایران:

شرکت بازرگانی ویتاراد که در زمینه صادرات و فروش فلفل دلمه گلخانه ای فعالیت دارد، در سال جاری قصد دارد تا همکاری خود را با شرکت های وارد کننده در کشور های خارجی خصوصا کشور های اروپایی افزایش داده و به صورت مشارکتی اقدام به انجام این کار نماید.

ما با در اختیار داشتن گلخانه های انبوه در سطح ایران، این امکان را داریم که بتوانیم مرغوب ترین نوع از فلفل دلمه رنگی گلخانه ای را با رعایت نوع سورت و بسته بندی در اختیار خریداران عمده این محصول نماید. ولی شرایطی که برای همکاری در این فرایند اعلام شده و نیاز است را کارشناسان این مجموعه از طریق فراکسیون های تجاری با مشتریان خود به توافق می رسند که طبیعتا برای خریداران فلفل دلمه پیشنهاد خوبی تلقی می شود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید