مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کیوی هایوارد سبز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کیوی ایران در سال ۱۴۰۰باغات کیوی هایوارد در کدام مناطق هستندفروش کیوی هایوارد سبز تالش
فروش کیوی هایوارد سبز

فروش کیوی هایوارد سبز از سطح باغات ایران در مقایسه با کیوی زرد و کیوی خونی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است حتی بیشترین سفارش مشتریان از بازارهای خارجی از این نوع کیوی می باشد. شاید یکی از عواملی که سفارش انبوه برای خرید کیوی هایوارد سبز از بازارهای خارجی وجود دارد به دلیل بالا بودن حجم برداشت کیوی و یا کم بودن حجم کیوی های صادراتی طلایی و خونی بوده است.

یعنی اگر آمار برداشت کیوی در ایران را بررسی کنید متوجه می‌شوید که کیوی هایوارد سبز، برداشت بسیار بالایی از شهرهای مختلف استان های گیلان و مازندران دارد از این رو همواره کیوی هایوارد سبز هم قیمت مناسب تری دارد و هم میزان خرید و فروش آن در بازار ایران و صادرات بیشتر است.

فروش کیوی هایوارد سبز

انواع کیوی ایران در سال ۱۴۰۰

انواع کیوی ایران در سال ۱۴۰۰ همانند سال های قبل در سه گونه

  • کیوی هایوارد سبز
  • کیوی تو زرد
  • کیوی قرمز یا همان خونی

می باشد که مجموعه برداشت همه گونه ها در کشور ایران به بیش از ۲ میلیون تن می‌رسد. در مقایسه با کیفیت این کیوی ها باید بگوییم که کیوی هایوارد سبز میزان ماندگاری بیشتری نسبت به کیوی خونی و کیوی زرد دارد، اما از نظر قیمتی قیمت کیوی خونی و کیوی زرد بالاترین نرخ را در بازار داخلی و خارج از کشور دارد.

فروش کیوی هایوارد سبز معمولاً دو ماه قبل از برداشت آن از باغات شروع می شود که قیمت آن ممکن است باغ به باغ فرق داشته باشد این تفاوت قیمت ها بستگی به منطقه برداشت و سایز کیوی ها دارد. مثلاً در یک باغی ممکن است اکثر کیلویی ها سایز ریزتری داشته باشند و در باغ دیگر می بینیم که اغلب کیوی ها قالب درشت دارند که مسلماً قیمت کیوی درشت نسبت به کیوی هایی که سایز کوچک تری دارند نرخ بالاتری خرید و فروش می‌شوند.

باغات کیوی هایوارد در کدام مناطق هستند

باغات کیوی هایوارد همانطور که در این خبر به شما گفتیم بیشتر در استان‌های مازندران و گیلان قابل تولید و برداشت است اما شهر ها و روستاهایی که در این استان‌ها به عنوان تولیدکننده انواع کیوی به حساب می‌آیند کیفیت بار ها در هر کدام از آنها می تواند بالا یا پایین باشد، از این رو ما طبق چند دهه اخیر که در زمینه صادرات کیوی هایوارد فعالیت داریم از مناطقی همچون تنکابن

  • چالوس
  • حویق
  • لمیر
  • لیسار
  • خطبه سرا

تالش خریداری می کنیم.

این مناطقی که اسامی آنها ذکر شد تقریباً همه دارای باغات بزرگتری از کیوی هایوارد سبز هستند و همین که کیفیت و ماندگاری آنها برای صادرات به نسبت سایر نواحی در این دو استان بیشتر است که در موقع خرید می توانید با همکاری و کمک کارشناسان ما در شرکت ویتاراد اقدام به خرید انبوه نمایید.

فروش کیوی هایوارد سبز در هر کدام از مناطق ذکر شده که دارای قالب درشت تری هستند بیشتر است، به همین خاطر خیلی از مشتری های گروه ویتاراد از کشورهای هند و روسیه تقاضای خرید کیوی ایران از این مناطق می باشند.

فروش کیوی هایوارد سبز

فروش کیوی هایوارد سبز تالش

تالش یکی از قطب‌های اصلی فروش کیوی هایوارد سبز به شمار می رود در پاراگراف قبلی که اسامی نواحی کیوی خیز را اشاره کردیم تقریباً به جز تنکابن و چالوس مابقی نواحی، جزء توابع شهرستان تالش به حساب می آیند و از این رو این شهرستان به یکی از عمده بازارهای فروش انواع کیوی ایران مبدل گشته است و خیلی از مشتریان روسی هندی و تجار کشورهای دیگر به این شهرستان سفر می‌کنند.

این منطقه به دلیل قرار گرفتن در مرز ترانزیتی ایران با اروپا خصوصاً روسیه هر سال بیشترین میزان فروش کیوی هایوارد تالش از اینجا انجام می شود که خوشبختانه نوع کیوی هایی که بازارهای اروپایی می پسندند از باغات این منطقه می باشد که بیش از ۵۰ درصد کیوی ایران از باغات تالش و روستاهای اطراف آن برداشت می شود.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید