مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انار ساوه شیرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان ماندگاری انار دانه قرمز ساوه:حجم برداشت انار ساوه صادراتی در سال ۲۰۲۰:قیمت فروش انار دانه سیاه نی ریز:
فروش انار سردخانه ای

قیمت انار ساوه شیرین در سال ۲۰۲۰ حدود ۱۴۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان خواهد بود چرا که امسال حجم تقاضا خیلی زیاد شده است و از طرفی، میزان باردهی درختان هم به نسبت سال قبل کاهش داشته است.

انار دانه قرمز شیرین از تقاضا عمده مشتریان خارجی از کشور های مختلف است که انار ساوه با داشتن بهترین نوع، هر سال صادرات بیش از ۷۰۰۰۰ تن را در خود داشته است.

انار شیرین با دانه قرمز و با ماندگاری بالا سبب شده تا علاوه بر صادرات به کشور های مختلف، حجم فروش بالایی نیز در سطح بازار داخلی داشته باشد. بازاری که ارقام مختلف از انار در آن فصل در بازار ایران وجود دارد.

میزان ماندگاری انار دانه قرمز ساوه:

اگر بخواهید کیفیت انار برای صادرات را بسنجید، راه های مختلفی وجود دارد که با رعایت همه این موارد می توانید گام بزرگی برای صادرات بردارید.

رعایت همه موارد تاثیر در ماندگاری نیز دارد که از جمله آن می توان به

  • دقت در آفت زدایی
  • رعایت آب دهی به موقع و منظم
  • کرم زدایی سر گل انار
  • هرس اصولی در زمان مشخص
  • برداشت انار با ابزار مناسب
  • بسته بندی طبق استاندارد های صادراتی

اشاره کرد. توجه بکنید می بینید که هر کدام از این موارد ذکر شده، در جای خود می تواند ماندگاری انار را در رسیدن به بازار های مختلف همچون اروپا افزایش دهد.

قیمت انار ساوه با داشتن همه این مشخصه ها که توسطه کارشناسان گروه ویتاراد انجام شده است، در بالاترین نرخ بوده است.

اما در نگهداری انار ساوه در سردخانه ها، یک دلیل عمده دارد که ماندگاری آن را نسبت به گونه هایی مثل انار رباب نی ریز متمایز می کند، نازک بودن پوست آن است. البته که انار شیرین ساوه قابلیت نگهداری در سردخانه را دارد، اما میزان نگهداری آن به نسبت پایین تر است.

حجم برداشت انار ساوه صادراتی در سال ۲۰۲۰:

طبق بازرسی هایی که در ماه گذشته از باغات نواحی مختلف ساوه داشتیم، برآورد می شود که امسال چیزی حدود ۴۰۰۰۰۰ تن انار خواهیم داشت که حدود ۶۰٪ آن از نوع صادراتی خواهد بود، مابقی گرید های پایین تری هستند که در مصارف مختلف خرید و فروش خواهند شد.

انار صادراتی ایران خوشبختانه بازخورد خوبی در زمینه تولید و صادرات خواهد داشت. انار سمت نی ریز، شهرضا و کاشمر هم بالاتر از پارسال در سطح باغات بوده است و این می تواند جایگاه ایران را در بین کشور های صادر کننده ترقی دهد.

قیمت انار صادراتی شیرین دانه قرمز و دانه سیاه که هر کدام حجم برداشت بالایی از باغات ایران خواهند داشت، شاید بالای ۱۵۰۰۰ تومان برسد.

قیمت فروش انار دانه سیاه نی ریز:

در پاراگراف های قبلی صحبت کردیم که میزان تولید انار ساوه و قیمت آن در سطح بازار های داخلی و برای صادرات چقدر خواهد بود.

اما در رابطه با انار دانه سیاه نی ریز، باید عرض کنیم که انار این منطقه با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد و از همه مهمتر ماندگاری زیادی نسبت به سایر گونه ها دارد، قیمت فروش آن برای صادرات بالاتر خواهد بود.

در سال گذشته قیمت انار صادراتی دانه سیاه این منطقه با بسته بندی کارتنی از ۲۵۰ گرم تا بالای ۵۰۰ گرم حدود ۸۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ خرید و فروش می شد که بالطبع امسال از اون سال هایی خواهد بود که قیمت انار نی ریز بالاترین نرخ خود را خواهد داشت.

این انار چون پوست ضخیم تری دارد، معمولا تا سه الی چهار ماه در سردخانه نگهداری می شود و هر چقدر حجم آن در سردخانه ها کاهش پیدا می کند، حجم تقاضا از بازار های خارجی افزایش و در نتیجه قیمت فروش انار دانه سیاه نی ریز افزایش پیدا می کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید