مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع کیوی ایران برای صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارقام کیوی ایران و راهکار افزایش صادرات:رقبای تولید کیوی صادراتی ایران:قیمت انواع کیوی ایران در بازار هند:
کیوی صادراتی تالش

قیمت انواع کیوی ایران برای صادرات از ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان در باغات معامله می شود که ممکن است این قیمت با نزدیک شدن زمان صادرات، روند افزایشی نیز داشته باشد.

قابل توجه خریداران محترم می رسانیم که ایران به عنوان قطب تولید انواع کیوی، توانسته گونه های مختلف از این میوه را به سطح بازار های اروپایی برساند.

مهم ترین نوع کیوی که در حال حاضر وجود دارد، کیوی هایوارد طلایی است که که ۷۰٪ باغات سطح زیر کشت از این نوع کیوی است.

کیوی هایوارد ایران که کیفیت بالایی هم دارد، بازار بزرگی را در روسیه و اغلب کشور های اروپایی و آسیایی به خود داشته است.

ارقام کیوی ایران و راهکار افزایش صادرات:

همانطور که اشاره شد و در مقاله های قبلی نیز به آن پرداخته بودیم، ایران دارای باغات بسیار وسیع از ارقام مختلف میوه کیوی است که مهم ترین آنها می توان به

  • کیوی سبز
  • کیوی تو زرد
  • کیوی تو سرخ

اشاره کرد که گران قیمت ترین کیوی در بین ارقام ذکر شده، کیوی تو سرخ است.

قیمت انواع کیوی در ایران متاسفانه با بی اطلاعی بازار های هدف اعلام می شود. علی رغم اینکه کیوی تو سرخ و تو زرد حجم پایین تری در میزان برداشت از باغات دارند، اما قیمت بسیار بالاتری نسبت به کیوی هایوارد طلایی یا همان سبز دارند.

خصوصا کیوی تو سرخ قیمت چند برابری در بازار های خارجی خرید و فروش می شود.

اگر بتوانیم راهکار خوبی برای صادرات کیوی تو سرخ اعلام بکنیم، این است که تحقیقات میدانی از کشور های هدف خود داشته باشیم تا بتوانیم هم صادرات موفق داشته باشیم و هم اینکه قیمت بالاتر محصولات خود را به فروش برسانیم.

رقبای تولید کیوی صادراتی ایران:

کشور های مختلفی هستند که در بازار هایی که کیوی ایران در آنها خرید و فروش می شود، کیوی این کشور ها هم وجود دارد که نسبتا قیمت بالاتری از کیوی ایران به فروش می رسند.

کیوی هایی که از کشور هایی چون چین، نیوزلند، ترکیه، شیلی در کشور های هدف هستند هیچ تفاوتی با محصول ایران ندارند، فقط همبستگی و اتحادیه ای که در این زمینه دارند، به خوبی توانسته اند قیمت کیوی صادراتی خود را در این بازار ها متعادل و ثابت نگه دارند و حتی با قیمت بسیار بالاتری به فروش برسانند.

قیمت انواع کیوی ایران به عنوان مثال، اگر در روسیه ۱۲۰ روبل فروخته می شود، قیمت کیوی ترکیه قطعا قیمت بالاتری از کیوی ایران دارد.

قیمت انواع کیوی ایران در بازار هند:

هند هم یکی از بازار های اصلی ما برای صادرات کیوی است که با داشتن جمعیت بسیار بالا، هر سال خرید انبوهی از کیوی ایران داشته است.

قیمت انواع کیوی ایران در بازار بمبئی به قدری رشد داشته است که دو ماه قبل از برداشت کیوی در ایران، مشتریان هندی تقاضا خرید خود را اعلام می کنند.

چرا که مصرف میوه کیوی در این کشور بسیار زیاد است و به دلیل وجود بیماری های مختلف، تمامی پزشکان در این کشور پیشنهاد خوردن روزانه یک عدد کیوی را می کنند. از این رو هر سال از اواسط آبان ماه، این شرکت بازرگانی ویتاراد است که با داشتن مشتریان بالفعل در کشور هندوستان، هر سال بیش از ۸۰۰۰ تن کیوی هایوارد طلایی را به بازار هند صادرات می کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید