مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب درختی میانه | فروش انواع سیب درختی صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع سیب درختی در ایران:فروش سیب رد دلیشز ( قرمز لبنانی )فروش انواع سیب برای صادراتقیمت عمده سیب درختی میانهمرکز تولید و صادرات سیب درختیخواص سیب درختیمدل های مختلف سیب در بازار
سیب زرد صادراتی

فروش انواع سیب درختی صادراتی در کشور در سالی که گذشت رونق بسیار زیادی داشته است. زیرا از باغات کشور نزدیک به 4 میلیون تن سیب برداشت و روانه بازار های مختلف گردیده است.  و وضعیت صادرات سیب درختی در کشور وضعیت مناسبی است. سیب میانه یکی از بهترین انواع سیب است و قیمت سیب درختی میانه برای مشتریان این میوه ارزشمند حائز اهمیت است.

قیمت سیب درختی میانه

اشخاصی که در زمینه صادرات انواع سیب درختی مختلف فعالیت دارند باید این را بدانند که کدام یک از انواع سیب های درختی در بازار های مختلف خارجی که طرف خریدار سیب های ایرانی هستند طرفدازان بیشتری دارند.

همچنین در صادرات سیب درختی باید به یکسری پارامترهای مختلف که حائز اهمیت هستند توجه بسیار کرد.به عنوان مثال بعضی کشورها سیب درختی خاصی را خواهان هستند. مثلا سیب درختی زرد در کشور هند خریداری ندارد و برای صادرات سیب برای هندی ها باید سیب درختی قرمز را برای آن ها فرستاد. در   ادامه مطالب به بیان صادرات سیب درختی به عراق و صادرات سیب درختی به پاکستان  به همچنینخواص سیب زرد در طب سنتی اشاره خواهیم کرد.

انواع سیب درختی در ایران:

انواع سیب درختی در ایران بسیار گوناگون و متنوع است و هرکدام دارای خواص و شکل ظاهری متفاوتی هستند که در این بخش ار این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت.

در مناطق مختلف کشور تولید و پرورش سیب درختی در جریان است و باغداران این میوه ی پرخاصیت و ارزشمند را پرورش داده و به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می کنند. انواع متنوعی از سیب های درختی در ایران پرورش می یابند که در ادامه به این سیب ها و انواع ان ها پرداخته و سعی می کنیم اطلاعات مفیدی را به شما بدهیم.

چند نوع معروف از سیب های درختی تولید شده در ایران عبارتند از:

 • سیب رد دلیشز ( قرمز لبنانی )
 • سیب گلدن دلیشز ( زرد لبنانی )
 • سیب گرانی اسمیت ( سبز فرانسه )
 • سیب گالا
 • سیب فوجی
 • سیب جاناتان ( سیب تابستانه )
 • سیب گلاب ( سیب تابستانه )

فروش سیب رد دلیشز ( قرمز لبنانی )

در بین سیب های مختلف؛ سیب قرمز محبوبیت و خواهان بیشتری دارد و چه در داخل و چه در خارج از کشور اشخاص بیشتر به دنبال این نوع سیب هستند لذا در مناطق مختلف ایران عزیز باغداران این نوع سیب را بیشتر کشت و برداشت کرده و به بازار ارائه می کنند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]استان آذربایجان غربی با تولید سالیانه حدود ۲ میلیون تن، بشترین برداشت را از باغات داشته است.[/box]

اگر بخواهیم مناطق تولید کننده این سیب را از نظر کیفیت و ماندگاری تفکیک کنیم، باید بگوییم که بهترین سیبهای قرمز را شهرستان میانه و مراغه دارند و بعد از آن سمرم، دماوند، اشنویه و ارومیه می باشند.

فروش سیب رد دلیشز معمولا بعد از برداشت ( اوایل مهر ماه ) شروع می شود و برخی از سیب ها به دلیل بالا بودن درصد ماندگاری آنها تا دو ماه بعد از عید هم در سردخانه نگهداری شده و به فروش می رسند.

سیب قرمز لبنانی را هر سال در بسته بندی های سبدی ۱۰ کیلویی و کارتنی یک ردیفه تا چهار ردیفه به بازارهای خارجی به فروش می رسانیم. فروش سیب گلدن دلیشز ( زرد لبنانی ): سیب گلدن دلیشز یا همان زرد لبنانی بر خلاف سیب قرمز، بیشترین میزان فروش را برای بازار داخل دارد و شهروندان ایرانی سیب زرد را بیشتر از سیب قرمز دوست دارند.

اگر خبرهای قبلی ما را مطالعه کرده اید، به این اشاره کرده بودیم که سیب زرد ممتاز در برخی از مناطق لپ قرمز رنگ دارند که به سیب ماتیکی معروف هستند و این سیب ها در تمامی باغات مناطق کوهپایه ای خصوصا میانه، مراغه، اشنویه، ارومیه و سمیرم برداشت می شود.

قیمت این سیب ها به نسبت بالاتر از سیب های زرد معمولی هستند.

کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیای میانه و همچنین اروپای شرقی خواهان سیب های زرد ماتیکی ایران می باشند.

فروش انواع سیب برای صادرات

فروش انواع سیب درختی برای صادرات به کشورهایی چون امارات، کویت، قطر، عمان، هند، پاکستان، افغانستان، عراق، کشورهای آسیای میانه و کشورهای اروپای شرقی با آغاز برداشت انجام می پذیرد.

اما هر کدام از کشورهای هدف دارای استانداردهای لازم برای واردات سیب دارند که می بایست این موارد رعات شود.

دلیل اینکه تا به الان نتوانسته ایم به بازارهای اروپایی ورود پیدا کنیم، این بوده است که کیفیت و بسته بندی را هنوز یاد نگرفته ایم و بیشتر کشورهای رقیب دیرتر از ما آمدند و گوی سبقت را از ما گرفتند.

باید توجه داشته باشی که هر کشور، شهروندان آن سلیقه خاص خود را دارند و نسبت به درخواست آنها محصول مورد نظر را سورت و صادرات کنیم.

[toggle title=”” state=”open”]شرکت بازرگانی ویتاراد با تیم کارشناسان خود توانسته است علاوه بر سیب درختی، سایر محصولات را نیز به بازارهای خارجی به فروش می رساند.[/toggle]

برای صادرات بهتر است استانداردهای بین المللی برای سیب درختی را یاد بگیریم که ما این بخش را از طریق فایل زیر در اختیار شما قرار داده ایم گه می توانید با کلیک کردن بر روی تصویر زیر، فایل را دانلود نمایید.

قیمت سیب درختی میانه

قیمت عمده سیب درختی میانه

قیمت عمده سیب درختی میانه: خریداران عمده ای که به دنبال خرید سیب درختی با قیمت عمده هستند، می توانند روی محصولات آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی حساب ویژه ای باز کنند. سیب درختی میانه از جمله سیب های فراوان این منطقه است و علاوه بر آن، سیب ارومیه و سیب سلماس نیز شهرت فراوانی دارد.

میانه با تولید سیب های متنوع یکی از تولید کنندگان برتر در این عرصه است، اما با وجود این برتر بودن قیمت عمده سیب درختی سفید میانه به نسبت کیفیتی که دارند بسیار پایین تر است.

بیشتر توزیع کنندگان میوه که به صورت مستقیم با باغداران میانه ایی در ارتباط هستند سیب های باغات میانه را با قیمت خوب خریداری کرده و با سودی گزاف به فروش می رسانند، اما روش عرضه ی عمده ایی که ارائه می دهند بیشتر دلیل این قیمت خوب است که این روش خرید عمده از باغداران برای همه در دسترس است و کسانی که دسترسی مستقیم به باغات میانه را دارند می توانند سیب های سفید این باغات را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنند. قیمت عمده سیب درختی سفید میانه نشأت گرفته از اینکه کیفیت ندارند و یا … نیست و فقط چون به صورت عمده به فروش می رسند قیمت مناسبی را دارند.

قیمت سیب درختی میانه

مرکز تولید و صادرات سیب درختی

ایران با تولید بیش از سه میلیون تن انواع سیب درختی، پس از کشورهای چین، آمریکا و ترکیه به عنوان چهارمین کشور برتر تولیدکننده سیب درختی شناخته می شود.

آذربایجان های شرقی و غربی، استان های خراسان، مازندران، گلستان، تهران، البرز، زنجان، همدان، اصفهان، فارس و بخش های جنوبی استان بزرگ کرمان، از مهمترین تولیدکننده های سیب ایرانی می باشند.

این مرکز تجاری کاملا تخصصی، با همکاری تولیدکنندگان گوشه و کنار کشور و مرکز سیب ایران، و تحت حمایت بازار تخصصی این مرکز فعالیت می کند. و آمادگی دارد تا سیب درختی تولیدکنندگان را خریداری و در اختیار مشتریان خرده و عمده آن در سرتاسر کشور قرار دهد.

قیمت سیب درختی میانه

خواص سیب درختی

خواص سیب درختی:

 1.  مناسب برای افراد دیابتی
 2. پادزهر طبیعی برای یبوست
 3.  مناسب برای دندان ها
 4.  محافظت از زنان و در برابر پوکی استخوان
 5.  حفاظت قلب
 6.  جلوگیری از پیری زودرس
 7.   حفظ رنگ پوست
 8.  داشتن پوستی لطیف سالم
 9.  سلامت کلیه مو
 10.  کنترل ریزش مو
 11.  شستشوی طبیعی مو

قیمت سیب درختی میانه

مدل های مختلف سیب در بازار

انواع مدل ای مختلف سیب برای در بازار ایران وجود دارد که می توان به  انواع مدل سیب قرمز، زرد و سبز اشاره کرد که طرفداران زیادی دارند.

سیب به درجات مختلف ممتاز تقسیم می شود مانند ، یک، دو  و سه  تقسیم می شوند که کیفیت ممتاز و درجه یک بی نظیر است.

سیب صادراتی ایران در تمام دنیا حرفی برای گفتن دارد و تقاضای زیادی برای آن در بازارهای جهانی وجود دارد و فروشش عالی است.

سیب خوب و صادراتی مشخصاتی نظیر؛ پوست محکم، صاف و آینه ای و بدون لک دارد و طعم و بوی خوشی را داراست.

یکی از نکات مهمی که در سیب صادراتی باید رعایت شود بسته بندی اصولی آن است.

سیب های صادراتی باید با دم چیده و بسته بندی شوند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید