مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب در پاکستان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت سیب ایران چگونه است؟چه نوع سیبی برای پاکستان مناسب است؟قیمت فروش سیب قرمز برای کراچیقیمت سیب در پاکستان
قیمت سیب در پاکستان

قیمت سیب در پاکستان نسبت به ایالت های آن نوسان دارد و سیب های ایران که به این کشور صادرات می‌شود نسبت به نوع درخواست مشتریان، میزان کیفیت آنها و همچنین منطقه برداشت سیب ها متفاوت است و این تفاوت سطح کیفی محصول، تاثیر در نوسان داشتن قیمت سیب در پاکستان دارد.
کشور پاکستان که در همسایگی ایران قرار دارد یکی از مشتریانی بوده است که هر سال میزان قابل توجهی از سیب ها را از ایران خریداری می کند. سیب هایی که از ایران برای پاکستان صادرات می‌شود از نوع سیب زرد و سیب قرمز بوده است که در بسته‌بندی‌ های سبد ۱۰ کیلویی و با سایزهای مختلف بوده است.

بازار این کشور مانند بازار هندوستان انعطاف بیشتری دارد و همواره فروشندگان عمده سیب در پاکستان به دنبال واریته های مختلفی هستند که میزان کیفیت متفاوتی داشته باشند. یعنی اگر خریداران پاکستانی از ایران سیب قرمز را خریداری می کنند گرید های مختلف از این سیب را سفارش می دهند چراکه طبیعتاً بازار هر کدام از سیب ها با درجه کیفیت متفاوت وجود دارد و هر کدام را با تفاوت قیمت سیب در پاکستان به فروش می رسانند.

قیمت سیب در پاکستان

کیفیت سیب ایران چگونه است؟

در موقع برداشت سیب خیلی از تاجران پاکستانی در ایران حضور دارند و اغلب با همکاری واسطه ها اقدام به اجاره باغات سیب درختی می کنند و به خوبی این توانایی را به دست آورده‌اند که بتوانند باغات باکیفیتی را اقدام به خرید کنند. اجاره باغات در مجموع به نفع مشتریان پاکستانی می باشد برای اینکه تمامی سایز ها را به صورت جداگانه بسته بندی کرده و هر کدام را با قیمت متفاوتی در بازار پاکستان به فروش می رسانند.

کیفیت سیب در ایران نسبت به منطقه برداشت متفاوت است و هر چقدر سطح باغات به شهر نزدیکتر باشد میزان ماندگاری و رنگی گیری سیب‌ها پایین تر خواهد بود و این مسئله را مشتریانی که از پاکستان به ایران سفر می کنند به خوبی می دانند. از این رو همواره به دنبال باغاتی هستند که خوشرنگ و میزان سختی بالایی داشته باشند. به همین دلیل در سال ۲۰۲۱ ما شاهد همکاری چند نفر از بزرگترین وارد کنندگان سیب درختی از ایران همکاری خوبی را با گروه ویتاراد هستیم و ما نیز توانسته ایم از A تا Z کارها را برای آنها انجام دهیم که می توان به:
اجاره باغات
برداشت سیب
نگهداری در سردخانه
سورتینگ سیب درختی
بسته بندی سیب
حمل و نقل
اشاره کرد. انجام همه این کارها توسط گروه بازرگانی ویتاراد سبب شده است تا پروسه صادرات سیب ایران به پاکستان برای مشتریان این کشور به سهولت برسد و قیمت سیب در پاکستان با حاشیه سود بالاتری برای آنها داشته باشد و این امر باعث شده است تا این همکاری ها هر سال به صورت مستمر انجام شود.

چه نوع سیبی برای پاکستان مناسب است؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که برای پاکستان چه نوع سیبی مناسب است؟ چه از نظر کیفیت و چه از نظر رنگ، که ما در این سرتیتر قصد داریم تا اطلاعات کامل‌ تری را در اختیار شما قرار دهیم.
همانطور که گفتیم با وجود اینکه اغلب تاجران بزرگ سیب در پاکستان در زمان برداشت به ایران سفر می کنند، همواره گرید های مختلفی را خریداری می کنند. بازار پاکستان چون بزرگ است به همین خاطر معمولاً ارقام مختلفی از این میوه خرید و فروش می‌شود.

گروه بازرگانی ویتاراد که همکاری خوبی را با عمده فروش های سیب در پاکستان دارد هر سال از مناطق مختلف شمال غرب ایران از جمله
ارومیه
اشنویه
مراغه
سلماس
پیرانشهر
بهترین سیب ها را را ارسال می کند. بنابراین اگر دوست دارید سیب های باکیفیت را از ایران خریداری کنید، ناحیه برداشت شده سیب در هر کدام از شهر های سیب خیز ایران میتواند برای شما حائز اهمیت باشد و اگر اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید، شاید قیمت خرید شما از باغ مناسب باشد ولی منطقه برداشت آن از جمله شهرهایی خواهد بود که کیفیت و ماندگاری پایین تری داشته باشد.

قیمت سیب در پاکستان

قیمت فروش سیب قرمز برای کراچی

طبق گفته های ما در پاراگراف بالا، باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که همه مشتریان پاکستانی اقدام به خرید مستقیم سیب از باغات ایران نمی کنند و ممکن است بعضی از مشتریان بعد از برداشت اقدام به خرید انواع سیب قرمز و زرد کنند، که عمده خرید مشتریان در این کشور از نوع سیب قرمز بوده است و به همین دلیل این سیب هر سال بیشترین میزان فروش برای صادرات داشته است.

قیمت سیب در پاکستان

قیمت فروش سیب قرمز برای کراچی پاکستان در سطح سردخانه ها در سال ۲۰۲۱ ممکن است از ۸ هزار تومن تا ۱۳ هزار تومن باشد. همانطور که میدانید کیفیت سیب تعیین‌کننده قیمت در سردخانه ها خواهد بود.
کراچی به عنوان پایتخت کشور پاکستان بیشترین داد و ستد را برای سیب داشته است که بهترین و نزدیک ترین مسیر، بندرعباس می باشد که به صورت دریایی اقدام به حمل و صادرات می شود.

مرز میرجاوه نیز یکی از مرزهای اصلی ما برای صادرات سیب درختی به این کشور بوده است که نزدیک‌ترین و مناسب ترین مسیر به شمار می رود. تقریباً بالغ بر ۸۰% سیب های صادراتی ایران از طریق همین مرز به کشور پاکستان وارد می شود. هرچقدر هزینه حمل و نقل مناسب‌تر باشد باعث می شود تا قیمت سیب در پاکستان نیز رقابتی باشد و هرچقدر قیمت سیب در پاکستان کشش خوبی داشته باشد حجم تقاضا نیز به مراتب افزایش می یابد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید