مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب صادراتی قرمز مراغه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور های وارد کننده سیب قرمز ایران:بسته بندی درست برای سیب درختی:قیمت سیب صادراتی ایران در اروپا:
قیمت سیب درختی

قیمت سیب صادراتی قرمز در مراغه بین ۴۵۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان در سطح باغات بود که در سردخانه های این منطقه ممکن است قیمت فروش سیب قرمز به ۱۲۰۰۰ تومان هم برسد.

مراغه به دلیل داشتن مناطقی ناب که نزدیک کوه سهند است، دارای سیب هایی بسیار با کیفیت با درصد قند بالا که خواهان بسیار بالایی در کشور های خارجی دارد.

سیب قرمز مراغه که نسبت به زرد بیشترین برداشت را دارد، هر سال به کشور های مختلف صادرات می شود که عمده بازار های صادراتی سیب مراغه کشور روسیه است.

کشور های وارد کننده سیب قرمز ایران:

قیمت سیب صادراتی ایران از لحاظ کیفی، قیمت رقابتی در بازارهای خارجی دارد. کشور هایی مانند

  • روسیه
  • آلمان
  • هند
  • قزاقستان
  • قرقیزستان
  • ترکمنستان
  • عراق

از عمده خریداران انواع سیب درختی ایران به شمار می روند که در این میان، سیب صادراتی مراغه بیشترین صادرات را داشته است.

علاوه بر سیب رد دلیشز که همان سیب قرمز لبنانی است، سیب درختی گلدن دلیشز هم بالاترین صادرات را دارد که قیمت فروش سیب زرد نسبت به قرمز همیشه در سطح باغات و سردخانه ها، بالا بوده است.

بسته بندی درست برای سیب درختی:

عمده دلایل افزایش صادرات سیب درختی ایران به بازار های خارجی، علاوه بر سالم بودن سیب ها، شکیل تر شدن نوع بسته بندی هم بوده است.

در این سه سال اخیر بیشتر فروشندگان سیب درختی، سیب های خود را بصورت کارتنی بسته بندی کرده و در سردخانه یا در سطح باغات به فروش می رسانند.

کشور های خارجی هم اگر اطلاع داشته باشید، به بسته بندی محصولات در زمان خرید، خیلی اهمیت می دهند. یعنی اگر کیفیت عالی باشد ولی بسته بندی درست رعایت نشود، میلی برای خرید نشان نمی دهند.

همه کشور هایی که نام آنها را به عنوان مشتریان اصلی ما برای خرید سیب درختی اعلام کردیم، بیشترین رغبت آنها برای خرید سیب با بسته بندی صادراتی یعنی کارتنی است.

رعایت کردن همه موارد ذکر شده می تواند قیمت سیب صادراتی ایران را در بازارهای خارجی ارتقا داده و در نتیجه حجم سفارشات نیز به مرور زمان افزایش پیدا می کند.

قیمت سیب صادراتی ایران در اروپا:

کشور آلمان در بین کشور های عضو اتحادیه اروپا، بیشترین واردات سیب از ایران دارد.

قیمت سیب صادراتی ایران در این کشور حدود ۸ یورو است که مبلغ بسیار بالایی دارد. البته کسانی که به عنوان صادرکننده سیب در ایران فعالیت دارند، باید استاندارد های لازم برای همکاری با تجار این کشور داشته باشند.

مثلا برای صادرات محصولات کشاورزی به هر کدام از کشور های اتحادیه اروپا، باید گواهی گلوبال گپ داشته باشند تا بتوانند وارد بازار های اروپایی شوند.

برای در مقاله های بعدی قصد داریم تا بیشتر موضوع این نوع گواهی را باز کنیم تا شما همکاران محترم که در این زمینه فعالیت دارید، گام درست تری برای ورود به بازار آلمان داشته باشید.

بازرگانی ویتاراد با در اختیار داشتن تیم قوی، از زمان تولید تا برداشت و بسته بندی، توانسته است صادرات سیب قرمز، زرد و همچنین میوه هایی چون انار، کیوی را هم به بازار های مختلف قاره اروپا صادرات کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید