مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سیب قرمز

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین مناطق ایران برای تولید سیبصادرات سیب قرمز به دهلی
قیمت سیب قرمز

قیمت سیب قرمز در سطح باغات ایران از ۴۰۰۰ تومان به بالا است و این در حالی است که این نرخ بعد از برداشت ممکن است به قیمت بالای ۱۰،۰۰۰ تومان برسد.

چون با توجه به اینکه هزینه های جانبی برای برداشت تا بسته بندی و نگهداری افزایش چشمگیری داشته است، از این رو قیمت تمام شده سیب ها بالطبع برای باغداران بالا خواهد بود.

قیمت فروش سیب قرمز که بیشترین درخواست را در این زمینه داشته است، برآورد شده است که در سال ۲۰۲۱ در سطح سردخانه ها، بالاتر از ۱۲۰۰۰ تومان خرید و فروش شود.

بیشترین سیب درختی قرمز در ایران در مناطق کوهستانی برداشت می شود که در این مقاله راجع به این مناطق بیشتر خواهیم گفت.

قیمت سیب قرمز

قیمت سیب قرمز

بهترین مناطق ایران برای تولید سیب

بهترین مناطق ایران برای تولید سیب، شهر های سردسیر هستند که سیب هایی که از باغات آن برداشت می شوند، کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

به همین دلیل قیمت سیب قرمز در هر کدام از این مناطق نسبت به شهر های دیگر گران تر بوده است. از مهم ترین شهر هایی که می توانید بهترین سیب قرمز را خریداری کنید، مناطق مانند

  • سمیرم
  • میانه
  • مراغه
  • سمیرم
  • شیراز
  • ارومیه

هستند که البته شهر های دیگری نیز وجود دارند که سیب های قرمز با کیفیتی دارند.

برای خرید سیب قرمز ایران، این شهر ها بهترین گزینه برای شما خواهند بود که شرکت ویتاراد با داشتن باغات وسیع در هر کدام از این مناطق، هر سال توانسته است سفارش عمده از مشتریان خود در کشور های هدف را تامین و به فروش برسانند.

قیمت سیب قرمز

صادرات سیب قرمز به دهلی

صادرات سیب قرمز ایران به دهلی هند مسلما افزایش چشمگیری خواهد داشت و دلیل آن این است که امسال میزان باردهی درختان سیب در هندوستان کاهش چشمگیری داشته است و از طرف دیگر، میزان برداشت سیب در ایران نیز نسبت به سال گذشته کم شده است.

مسلما هم قیمت فروش سیب درختی در ایران افزایش خواهد داشت و هم میزان تقاضا از بازار هند و سایر کشور ها می تواند افزایش داشته باشد.

هندوستان از بزرگ ترین بازار های ما برای صادرات سیب قرمز به حساب می آید که در سال های گذشته واردات سیب از ایران را حدود آبان ماه شروع می کردند که در سال جاری، با کم شدن سیب هند در سطح باغات این کشور، مشتریان و واردکنندگان سیب در دهلی و بمبئی از همین الان که یک ماه به زمان برداشت سیب در ایران باقی مانده است، اقدام به سفارش خرید می کنند.

طبق همین بررسی های انجام شده، نشان می دهد که قیمت سیب قرمز در ایران و همینطور در بازار های صادراتی ما افزایش قابل توجهی ممکن است داشته باشد که بایستی ببینیم بعد از برداشت میزان تقاضا خیرد از جانب مشتریان هندی چه میزان خواهد بود.

قیمت سیب قرمز

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید