مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین کشورهای وارد کننده سیب در آسیابهترین ارقام صادراتی سیب ایرانصادرات سیب قرمز به اندونزیقیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی
قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی

مطمئناً قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی نسبت به سایر بسته بندی ها قیمت بالاتری در ایران دارد شاید در سایر کشور ها مواد پتروشیمی مانند ایران ارزان نباشد به همین خاطر در کشورهای صادر کننده سیب، این میوه به صورت کارتونی به کشورهای هدف صادرات می شود. اما بر خلاف آن، در کشور ایران به دلیل اینکه مواد اولیه برای تولید سبد پلاستیکی بسیار ارزان است از این رو تقریباً ۷۰ درصد میوه های ایرانی در سبد های پتروشیمی بسته بندی می شود.

مهمترین کشورهای وارد کننده سیب در آسیا

قاره آسیا به عنوان پهناورترین قاره در جهان، کشورهای زیادی را به خود جای داده است و تقریباً بیش از ۶۰ درصد جمعیت جهان در این قاره زندگی می کنند.
همچنین کشورهایی که در قاره آسیا حضور دارند اقتصاد آنها نیز نسبت به سایر قاره ها جایگاه بهتری دارد و به عنوان صادر کننده و یا وارد کننده محصولات مهم در جهان هستند که یکی از این محصولات سیب درختی است.

کشورهایی همچون
اندونزی
تایلند
فیلیپین
بنگلادش
هند
از جمله بازار هایی هستند که هر سال از بزرگترین تولید کنندگان سیب در جهان، واردات سیب درختی در ارقام مختلف دارند.
کشور ایران به عنوان یکی از قطب های اصلی در این زمینه همواره توانسته است به این کشورها صادرات انواع سیب قرمز و طلایی داشته باشد.
در بین کشور های ذکر شده در قاره آسیا کشور هند و اندونزی و همچنین فیلیپین جزء بازارهای مهم ما برای صادرات سیب ایران بوده است و خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌ های درست توانسته ایم قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی را برای این کشورها رقابتی در نظر بگیریم و این موضوع هر سال باعث افزایش حجم تقاضا در این کشورها بوده است.

قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی

بهترین ارقام صادراتی سیب ایران

سیب در ایران ارقام مختلف دارد اما در فصل پاییز بیشترین سفارش از بازارهای خارجی از نوع سیب رد دلیشز و گلدن دلیشز بوده است و تقریباً ۷۰ درصد از باغات سیب در ایران مربوط به این دو واریته بوده است. با توجه به این که سیب قرمز و سیب طلایی در فصل پاییز برداشت می‌شوند جزء سیب هایی بوده اند که ماندگاری آن تا یک سال در سردخانه ها وجود دارد و طبیعتاً بهترین گزینه برای صادرات سیب به شمار می‌روند.

البته واریته های دیگری نیز در فصل تابستان از باغات ایران در حجم قابل‌ قبولی برداشت می‌شوند که می‌توان به سیب گالا، سیب فوجی و سیب گرانی اسمیت اشاره کرد اما حجم تولید و صادرات آن تنها برای کشورهای همجوار بوده است.
میزان برداشت سالیانه سیب قرمز و طلایی در ایران بیش از چهار میلیون تن است که گروه بازرگانی ویتاراد قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی برای این دو واریته را برای صادرات به بزرگترین وارد کنندگان سیب در جهان نسبت به نرخ جهانی رقابتی اعلام می‌کند و این موضوع باعث شده است تا خیلی از کشورها از قاره آسیا، اروپا و آفریقا تمایل بیشتری برای خرید سیب ایران داشته باشند.

صادرات سیب قرمز به اندونزی

کشور اندونزی از جمله کشورهایی است که در قاره آسیا واقع شده است و یکی از کشورهای پرجمعیت در جهان به شمار می رود و خوشبختانه در سال ۲۰۲۰ بعد از کشورهای آلمان و روسیه بیشترین حجم واردات سیب درختی در جهان داشته است و این نشان دهنده این است که این کشور پتانسیل بسیار بالایی برای بازار سیب ایران به شمار می رود.
در سال ۲۰۲۱ با افزایش تولید بهترین نوع از سیب ایران این امکان وجود دارد تا مشتریان بالقوه و بالفعل در اندونزی بتوانند مرغوب ترین سیب ایران را با کمترین قیمت بازار جهانی خریداری کنند چرا که مطمئن هستیم که بازار سیب ایران در این کشور می‌تواند جایگاه بسیار بالاتری را برای خود ایجاد کند.

گروه بازرگانی ویتاراد به عنوان مجرب ترین و بزرگترین شرکت صادرات انواع محصولات کشاورزی در ایران با ایجاد زیرساخت های صادراتی منظم و درست توانسته است انواع سیب قرمز و طلایی را با بسته بندی هایی که مورد درخواست کشورهای خارجی خصوصاً اندونزی است، انجام داده و صادرات قابل قبولی را داشته باشد.

قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی

قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی

کاغذ در ایران به دلیل واردات، قیمت بالاتری دارد به همین خاطر در موقع بسته بندی سیب درختی در داخل کارتن، قیمت تمام شده سیب صادراتی نسبتاً افزایش می یابد اما نکته‌ای که قابل ذکر است این است که کشورهای وارد کننده سیب از ایران هر دو نوع بسته بندی را درخواست می دهند اما قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی در بازارهای خارجی همواره بالاتر بوده است و از دید خریداران نیز بسیار تمیز و شکیل تر می باشد.
در حال حاضر قیمت میوه سیب با بسته بندی کارتونی در بازارهای جهانی بیش از ۷ یورو می باشد و این در حالی است که این شرکت مطابق تصویر، این سیب را برای اینکه بتواند بازارهای اصلی خود را پیدا کند با حداقل نرخ اقدام به فروش برای صادرات می کند.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید