مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی ایران در روسیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت کیوی ایرانصادرات کیوی به روسیهخرید کیوی شمال
مرکز کیوی تنکابن

آیا می دانید مناسب بودن قیمت کیوی ایران در بازار روسیه از شاخصه هایی ست که سبب افزایش محبوبیت آن شده و فروش این میوه را افزایش داده است؟

قیمت کیوی ایران
قیمت عمده کیوی ایران

در راستای صادرات معمولا میوه هایی ارائه می شود که دیگر کشورها در تولید آن توانایی کمی داشته و یا میزان کشت آنها کم می باشد. کیوی از جمله میوه هایی ست که ایرانی ها به صورت ویژه بر روی صادرات آن فعالیت داشته و به کشورهای مختلف همچون روسیه ارائه می دهند.

قیمت کیوی ایران
قیمت انواع کیوی ایران

قیمت کیوی ایران

وقتی شرکت های ایرانی کیوی را به دیگر کشورهای ارائه می دهند، طبیعتا مزیت هایی را در نظر می گیرند. در این صورت هر شرکت با توجه به نیازش آنها را سفارش داده و در بازار داخلی کشور مقصد به فروش می رسانند.

از جمله مهمترین آفرهای کیوی ایران:

  • قیمت مناسب
  • تامین همیشگی
  • بسته بندی استاندارد
  • سورت شده
  • کیفیت عالی
  • رسیدگی مطلوب

به علاوه معمولا در تمامی بازار های خارجی کیوی ایران را به کیوی شمال می شناسند که به دلیل کیفیت بالای آن بسیار شناخته شده است.
همچنین شایان ذکر است که کیفیت بالای کیوی نیز سبب تغییر قیمت کیوی ایران در بازار های صادراتی می شود.
که شما می توانید برای اطلاع از به روز ترین قیمت کیوی ایران با مشاورین فروش ما ارتباط گرفته و یا در سایت ما فرم را تکمیل کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط بگیریم.

قیمت کیوی ایران
قیمت فروش کیوی ایران

صادرات کیوی به روسیه

همانطور که اشاره شد روسیه از کشورهایی ست که حجم زیادی از انواع کیوی ایران را خریداری می کند. این کشور به دلیل وسعتی که داشته مورد توجه ایرانی ها بوده و در آن حجم زیادی از انواع کیوی را ارائه می دهند. برای این منظور معمولا قیمت مناسبی از میوه ها اعلام شده تا خرید آنها آسان شود.
به علاوه شایان ذکر است که کیوی تنها میوه ای نیست که از ایران به روسیه صادر شده و در کشور های خارجی دارای خواهان بسیاری باشد، در کنار این محصول محصولات کشاورزی دیگری نظیر صادرات فلفل دلمه ای نیز یکی از مهم ترین محصولات صادراتی از ایران به روسیه است.
همچین لازم به توجه است که کیوی در انواع مختلفی کشت و تولید می شود ولی باید توجه داشت که هر یک از آن ها فصول مختلفی داشته و در زمان های متفاوتی به جهت صادرات برداشت می شود.

خرید کیوی شمال

کیوی شمال یکی از پر طرفدار ترین کیوی ها در ایران است که به کیوی تالش، تنکابن و بسیاری شهر های شمالی معروف است که قیمت کیوی ایران هر یک از این شهر ها متفاوت است.
به علاوه لازم به ذکر است که خرید کیوی شمال به جهت صادرات نیز تغییر دهنده ی قیمت کیوی ایران است بدین جهت که در صادرات کیوی، کیوی ها سورت شده و کیوی های درشت تر و با کیفیت تر از کیوی های معمولی جدا شده و در بسته بندی های مخصوص قرار می گیرد.
به همین دلیل برای صادرات کیوی شما می بایست هنگام ارتباط با مشاورین فروش ذکر کننده ی این موضوع باشید که کیوی را به صورت سورت شده برای صادرات خریداری می کنید یا بدون سورت.
تا از قیمت کیوی ایران برای صادرات به صورت دقیق مطلع شوید.
همچنین با شرایط امروزه و دشواری های جا به جایی و رفت و آمد مطلوب است که امروزه مشتریان مراحل اولیه ی خرید کیوی شمال را به صورت غیر حضوری و به صورت مستقیم از شرکت ویتاراد انجام دهند.
و به هنگام لزوم هنگام بار گیری می توانند به صورت حضوری به سردخانه، گلخانه و یا مراکز سورت بندی مراجعه کنند.

قیمت کیوی ایران
بهترین نوع کیوی ایران 
سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید