مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین کیوی در باغات ایرانقیمت هر کیلو میوه کیوی هایوارد
قیمت کیوی

قیمت کیوی در ایران نسبت به کشور های رقیب تولید کننده در جهان، بسیار پایین بوده است و این موضوع باعث شده تا مشتریان ما در کشور های هدف، همواره بالاترین میزان سفارش خرید را داشته باشند.

کیوی در ایران گونه های مختلفی دارد که عمده برداشت آن مربوط به نوع هایوارد سبز است که دارای پوست طلایی-قهوه ای است که رنگ گوشت آن سبز می باشد.

گونه های دیگری نیز از باغات ایران برداشت می شود که به کیوی خونی و کیوی زرد شناخته شده هستند ولی میزان برداشت این دو واریته به نسبت پایین تر از کیوی سبز است.

قیمت فروش کیوی خونی و زرد در بازار های جهانی بسیار بالا خرید و فروش می شود که این موضوع سبب شده تا باغداران ایرانی بتوانند سطح زیر کشت باغات خود را برای این دو واریته افزایش دهند.

قیمت کیوی

بهترین کیوی در باغات ایران

یکی از بهترین کیوی که در باغات ایران هر سال برداشت انبوه داشته است، کیوی هایوارد سبز بوده است که بالاترین حجم صادرات را نیز به خود داشته است.

اگر به قسمت های شمالی ایران سفر داشته باشید، باغات مرکبات را خواهید دید که در برخی از شهر ها باغات پرتقال و در بعضی از شهر ها هم باغات کیوی را خواهید دید.

یکی از عمده شهر هایی که باغداران در آن اقدام به برداشت کیوی صادراتی می کنند، می توان به:

  • آستارا
  • تالش
  • تنکابن
  • چالوس

اشاره کرد که حدود ۸۰٪ کیوی ایران از این چهار منطقه تامین می شود.

قیمت کیوی در ایران از این شهر ها مشخص می شود و نرخ فروش در هر کدام از این نواحی که گفتیم متفاوت از هم بوده است.

چنانچه به دنبال خرید کیوی ایران هستید، ما کیوی مناطق ذکر شده را برای شما پیشنهاد می کنیم که شرکت بازرگانی ویتاراد در این منطقه، با در اختیار داشتن سالن سورتینگ و بسته بندی، همواره توانسته سفارش مشتریان خود را در حجم انبوه در اختیار خریداران خارجی قرار دهد.

قیمت کیوی

قیمت هر کیلو میوه کیوی هایوارد

قیمت کیوی در ایران به ازای هر کیلو در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۵۰۰۰ تومان در سطح باغات رسیده است و این در حالی است که قیمت فروش این میوه در سطح سردخانه ها ممکن است به حدود ۱ دلار برسد.

حال با این افزایش قیمت ها باید دید که آیا کیوی ایران که طعم و کیفیت بسیار خوبی دارد، آیا می تواند در سطح بازار های خارجی رقابت داشته باشد یا خیر.

امسال کیفیت همه کیوی ها نیز به نسبت بالاتر رفته است که دلیل آن باردهی کم درختان بوده است. بار درختان نسبت به سال قبل کاهش داشته ولی سایز آنها درشت تر و کیفیت بالاتری دارند.

گروه ویتاراد در این منطقه با داشتن باغات انبوه از کیوی هایوارد، در تلاش است تا بتواند محصولات خود را علاوه بر بازار هند، روسیه و برخی از کشور های همجوار، محصولات خود را به کشور های دور نیز صدرات و معرفی کند.

قیمت کیوی

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید