مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی صادراتی آستارا برای هند

آنچه در این مقاله می خوانید...

حجم صادرات کیوی صادراتی ایران به هندوستانکیوی آستارا بهتر است یا مازندرانقیمت فروش کیوی گیلان برای صادرات
صادرکنندگان کیوی

انواع کیوی صادراتی آستارا که از باغات نواحی آن هر سال برداشت قابل توجهی می شود، امسال برای صادرات به کشور هند با قیمت خوبی خرید و فروش خواهد شد.

قیمت کیوی صادراتی

هند به عنوان پر جمعیت ترین ترین کشور جهان یکی از بزرگ ترین بازار کیوی ایران لحاظ می شود. سالانه حدود ۲۰۰۰ تن از این میوه، به بازار های مختلف این کشور صادرات می شود که عمده مراکز تولید آن در ایران، آستارا است.

آستارا که مرز خروجی ما با کشور آذربایجان و مسیر صادرات کیوی ما نیز با روسیه است، به یکی از قطب های اصلی تولید و تجارت این میوه به شمار می رود.

قیمت کیوی صادراتی

حجم صادرات کیوی صادراتی ایران به هندوستان

همانطور که اشاره شد و آمار گمرکی ایران نشان می دهد، بعد از کشور روسیه، هندوستان بزرگ ترین وارد کننده کیوی صادراتی ایران بوده است. در این دو سال اخیر میزان فروش کیوی به این کشور تقریبا دو برابر حجم صادرات در سال های قبل بوده است.

علاوه بر کیوی آستارا، کیوی تنکابن نیز حجم قابل توجهی از فروش را به بازار این کشور داشته است که در ارقام مختلف صادرات می شود.

واریته هایی که هر سال از باغات این مناطق تولید و چیده می شود، از نوع

  • هایوارد طلایی (گوشت سبز)
  • کیوی تو سرخ
  • کیوی تر زرد

هستند که هر کدام از این گونه ها نسبت به میزان برداشت، درخواست های بالایی از کشور های خارجی دارند.

قیمت کیوی صادراتی

کیوی آستارا بهتر است یا مازندران

برای اطلاع از این موضوع، بهتر است که سفر های جداگانه به هر کدام از استان های مازندران و گیلان داشته باشید و از نزدیک نوع کیوی ها را با هم مقایسه کنید.

اما اگر فرصت این را ندارید، گروه مشاورین بازرگانی ویتاراد، این امکان را داشته که با بررسی های لازم توانسته است کیوی های صادراتی هر کدام از این نواحی را جداگانه مورد بررسی قرار دهد.

کیوی های استان گیلان و در کل شهر آستارا، دارای سایز بزرگ تری هستند، منظور از سایز بزرگ این است که اغلب کیوی های برداشت شده دارای سایز متوسط ۸۰ گرم تا ۱۲۰ گرم هستند. با اینکه در باغات این منطقه کیوی صادراتی تا ۲۰۰ گرم هم برداشت شده است که این موضوع برای کیوی های برداشت شده از سمت باغات استان مازندران پایین تر است.

همچنین قیمت کیوی صادراتی آستارا برای صادرات هر سال کمی بالاتر از تنکابن بوده است که کسانی که قصد داشتند کیوی درشت قالب خریداری کنند، باید مبلغ بالاتری نیز بپردازند.

قیمت کیوی صادراتی

قیمت فروش کیوی گیلان برای صادرات

فروش کیوی در باغات استان گیلان به دو صورت انجام می شود، خرید مستقیم از باغات و دومی هم خرید بعد از برداشت و از سردخانه.

قیمت هر کدام هم متفاوت از هم است، چرا که کسی که از باغ خرید را انجام می دهد، تمامی مراحل برداشت را خود بر عهده می گیرد، حمل از باغ تا سردخانه ، هزینه نگهداری در سردخانه همه بر عهده خریدار می شود. اما طبیعتا قیمت تمام شده آن ممکن است پایین تر از قیمت خرید مستقیم از سردخانه ها باشد.

مثلا الان در شهر های کیوی خیز استان گیلان، کیوی در باغات از ۶۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان خرید و فروش می شود، البته این افزایش قیمت از بالا رفتن نرخ دلار بی تاثیر نبوده است.

که بعد از اجاره باغات با این قیمت ها، برای شخص خریدار هزینه های جانبی آنها می ماند که ممکن است قیمت تمام شده برای او حدود ۱۲۰۰۰ تومان بیافتد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید