مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت کیوی کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهر های اصلی تولید کیویتولید کنندگان عمده کیویقیمت فروش کیوی با جعبه
قیمت کیوی

قیمت کیوی کیلویی از ۱۰،۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ تومان در حال حاضر در باغات ایران خرید و فروش می شود که برآورد شده است، برای صادرات کیوی ایران، قیمت آن در سردخانه ها به بیش از ۲۰،۰۰۰ تومان برسد.

بهترین و بیشترین نوع کیوی که بازرگانی ویتاراد برای صادرات اقدام به فروش می کند، کیوی هایوارد طلایی است که در بسته بندی های سبدی و کارتنی با سورت ماشینی در اختیار مشتریان خارجی خود قرار می دهد.

کیوی برداشت شده از باغات، مربوط به مناطق مختلف شناسایی شده توسط این کشور از استان های گیلان و مازندران بوده است که در حال حاضر این باغات را در اختیار داریم و تقریبا بعد از یک ماه شروع به برداشت آن خواهیم کرد.

قیمت کیوی

قیمت کیوی

شهر های اصلی تولید کیوی

همانطور که اشاره کردیم، دو استان مازندران و گیلان به عنوان مناطق کیوی خیز در ایران محسوب می شوند که کیفیت، سایز و میزان ماندگاری کیوی در هر کدام از این استان ها متفاوت است.

حتی میزان سطح کیفی شهر ها در هر استان متفاوت می باشند که ما در اینجا به شهر هایی که بالاترین میزان ماندگاری و کیفیت را دارند، اشاره می کنیم.

توجه داشته باشید که برای خرید کیوی هایوارد، چنانچه برای صادرات می خواهید اقدام کنید، از باغات شهر هایی چون

  • چوبر
  • لیسار
  • لمیر
  • خطبه سرا
  • تنکابن
  • چالوس

اقدام به خرید نمایید. کیوی سایر شهر ها هم به درد صادرات می خورد، اما ممکن است میزان سطح کیفی آنها طی مسافت کشور مبدا تا مقصد افت داشته باشد.

قیمت کیوی کیلویی در مناطق چوبر، لیسار، لمیر و خطبه سرا که از شهر های تالش به حساب می آیند، نسبت به سایر شهر های ذکر شده بالا بوده است که در مقاله های قبلی، دلیل آن را بیان کردیم.

قیمت کیوی

قیمت کیوی

تولید کنندگان عمده کیوی

بیشترین تولید کنندگان عمده کیوی در ایران، در استان گیلان است که با راه اندازی بیش از ۳۵ سردخانه، بالاترین حجم از این میوه در آنها برای صادرات نگهداری می شود.

یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان عمده کیوی در ایران، گروه بازرگانی ویتاراد است که در دو استان کیوی خیز ایران، بیشترین برداشت را برای صادرات داشته است.

واریته های مختلفی همچون

  • هایوارد طلایی
  • کیوی خونی
  • کیوی زرد

از برداشت های مهم خود بوده است و در سال ۲۰۲۰ توانست به کشور های مختلف اروپایی و آسیایی، کیوی هایوارد طلایی را بالاترین فروش را داشته باشد.

قیمت کیوی کیلویی برای هر کدام از این واریته ها نسبت به بازار هدف و نوع بسته بندی آن کاملا متفاوت بوده است اما در مقایسه با شرکت های رقیب در ایران، همواره رقابتی بوده است.

قیمت کیوی

قیمت فروش کیوی با جعبه

قیمت فروش کیوی با بسته بندی جعبه ای ۴، ۷ و ۱۰ کیلویی نسبت به سایز درخواستی مشتریان متفاوت است، اما در فصل جدید با شروع برداشت کیوی از باغات، قیمت کیوی کیلویی از ۲۰،۰۰۰ تومان در هر کدام از این جعبه ها بالاتر خواهد بود.

اغلب برای صادرات کیوی ایران، سایز ۷۰ گرم به بالا بسته بندی و سورت می شوند. حال ممکن است برخی از مشتریان در کشور های هدف درخواست خرید کیوی با سایز مشخصی کنند که طبیعتا قیمت فروش آن متفاوت و بالاتر خواهد بود.

مثلا در سال گذشته، شرکت ویتاراد برای بازار روسیه و سایر کشور های اروپایی، از سایز ۹۰ گرم به بالا را بسته بندی کرده بود که قیمت آن علی رغم اینکه در روسیه رقابتی بود ولی در ایران بالاترین نرخ را داشت.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید