مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی سبز شمال | قیمت عمده کیوی در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نوع کیوی سبز شمال کدام است؟شهرهای تولید کننده کیویقیمت عمده کیوی در بازار
کیوی سبز شمال

کیوی سبز شمال یکی از بهترین محصولات بخش کشاورزی بوده که به بازار جهانی عرضه می شود. این محصول پس از برداشت با قیمت عمده در اختیار خریداران بزرگ قرار گرفته که از نظر سورت و بسته بندی مطلوبیت دارد.

کیوی میوه ای ست که به صورت انحصاری در شمال کشور و شهرهای مهم آن تولید می شود. این میوه نیاز به شرایط مطلوب رطوبتی داشته و کشت آن برای کشاورزان شمالی فراهم است.

از مهمترین شهرهای تولید کننده کیوی می توان موارد زیر را دانست:

  • تنکابن
  • ساری
  • آستارا
  • مازندران
  • شهسوار

بهترین نوع کیوی سبز شمال کدام است؟

همانطور که می دانید کیوی محصول خطه ی سرسبز شمال است. کیوی به دو نوع کیوی طلایی و کیوی سبز تولید می شود. که معروف ترین آن کیوی سبز است، که در همه فصل ها یافت می شود.

در زمین های حاصلخیز شمال هر ساله میزان قابل توجهی کیوی تولید می شود. که به دلیل مرغوبیت در کل کشور و حتی جهان جایگاه خاص خود را دارد. اما بهترین نوع کیوی، هایوارد می باشد. که در شهرهای تالش و آستارا این نوع کیوی بیشتر یافت می شود. هر ساله 180 هزارتن از کیوی این مناطق به سراسر جهان صادر می شود.

شهرهای تولید کننده کیوی

کیوی اگرچه میوه ای است که در تمام فصول در سبد میوه مردم قرار دارد، اما فصل برداشت آن از اواخر پاییز شروع می شود. کیوی میوه ای است، به دلیل آنکه سرشار از ویتامین می باشد مورد توجه همگان قرار دارد.

وجود این میوه در خطه شمال کشور موجب  رونق اقتصادی در این منطقه گردیده است. در بسیاری از شهرهای نوار شمالی از جمله: گلستان، مازندران و گیلان این محصول یافت می شود.

این شهرها که به قطب تولید کیوی در کشور شناخته شده اند؛ تنکابن، نوشهر، رامسر و چالوس می باشد. زیرا برای تولید این محصول نیاز به آب و هوای نیمه گرمسیری است، تا محصول مرغوب را برداشت کرد.

قیمت عمده کیوی در بازار

کیوی منطقه شمال به دلیل فراوانی زیادی که دارد، از قیمت مناسب برخوردار است. به همین دلیل هرساله در فصل برداشت این محصول در شمال توجه خریداران زیادی را به خود جلب می کند. و باعث رقابت در بین آن ها می گردد.

بسیاری از خریداران این میوه را در حجم بالا به صورت عمده خریداری می کنند و با سود بالا به کشورهای دیگر صادر می کنند. تولید انبوه این میوه در نوار شمالی این کشور موجب رقابت بازارهای داخلی می شود، و این خود عاملی بر کاهش قیمت این محصول می باشد.

شرکت ویتاراد از جمله شرکت هایی است که بدون واسطه با قیمت مناسب این میوه را به قیمت کم و حجم بالا در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید