مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کیوی طلایی صادراتی | قیمت روز کیوی شمال

آنچه در این مقاله می خوانید...

بسته بندی انواع کیوی صادراتیعرضه کننده کیوی طلایی صادراتیقیمت روز کیوی شمال
کیوی طلایی صادراتی

کیوی طلایی صادراتی که از باغات شمال ایران برداشت می شود، دارای شرایط عالی و استانداردهای کافی است. این میوه با قیمت روز و استانداردهای کافی در بازار جهانی عرضه خواهد شد.

کیوی میوه ای بسیار خوش طعم و مفید بوده که به صورت تازه خوری استفاده زیادی دارد. این میوه در شمال کشور کشت شده و باغات زیادی به آن اختصاص داده شده است. در این مناطق بهترین نوع کیوی کشت شده و با برداشت ان می توان فروش بسیار خوب آن را در بازار شاهد بود. با توجه به اینکه کیوی شمال ایران از نوع درجه یک است، علاوه بر کشورهای داخلی به بازارهای جهانی نیز عرضه خواهد شد.

بسته بندی انواع کیوی صادراتی

یکی از مهمترین اصول برای عرضه انواع کیوی به منظور صادرات، در نظر گرفتن بسته بندی های استاندارد و باکیفیت است. زیرا هر چقدر کیوی در شرایط بهتری بسته بندی شود، مسلما شرایط هم و نگهداری آن بهتر خواهد بود.

معمولا در خصوص انتخاب بسته بندی کیوی به موضوعات زیر دقت زیادی می شود:

  • جنس بسته بندی
  • مقاومت
  • ابعاد
  • وزن بسته بندی
  • کیفیت آن

از این رو وقتی کیوی صادراتی در اختیار مشتریان دیگر کشورها قرار می گیرد، تمامی استانداردها را داشته و خریداران با اطمینان خاطر اقدام به خرید آنها خواهند کرد.

عرضه کننده کیوی طلایی صادراتی

کیوی طلایی یکی از بهترین تولیداتی ست که در شمال ایران با حجم بالا تولید می شود. این نوع کیوی در بازار جهانی با استقبال زیادی همراه بوده و بسیاری از کشورهای دنیا برای خرید آنها اقدام خواهند کرد.

کیوی طلایی صادراتی به کشورهایی مانند ترکیه، روسیه و اوکراین ارسال می شود. این نوع کیوی به صورت دستی و همچنین با دستگاه های مخصوص سورت شده تا خریداران از کیفیت و مرغوبیت آن راضی باشند. در حال حاضر خرید بهترین نوع کیوی به صورت عمده براساس اطلاعاتی مانند کیفیت و اندازه صورت می گیرد.

قیمت روز کیوی شمال

کیوی شمال ایران به منظور فروش در بازار کشورهای مختلف دنیا انتخاب می شود. زیرا از کیفیت عالی برخوردار بوده و تمامی مزیت ها را در خود دارد. این نوع کیوی به صورت بسته بندی های حرفه ای آماده عرضه در بازار شده و افراد زیادی آنها را انتخاب و خریداری خواهند کرد. قیمت روز کیوی را می توان از عرضه کننده های بزرگ جویا شد. این شرکت ها محصولاتی را ارائه می دهند که تمامی مزیت ها و استانداردها را داشته و نیاز مشتریان خود را آن طور که باید رفع خواهند کرد.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید