مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گلخانه فلفل دلمه ای اصفهان | صادرات فلفل دلمه به مسکو

آنچه در این مقاله می خوانید...

سطح زیر کشت فلفل دلمه ای گلخانه ایانواع فلفل دلمه صادراتی در ایرانفروش فلفل دلمه ای رنگی سایر مناطق
گلخانه فلفل دلمه ای اصفهان

گلخانه فلفل دلمه ای اصفهان که تعداد آنها از سایر مناطق کشور بیشتر است، هر سال در تمامی ماه ها صادرات بالایی برای کشور روسیه خصوصا به مسکو داشته است.

مصرف فلفل دلمه ای در این کشور بسیار زیاد است از این رو علاوه بر فلفل دلمه ای ایران، از کشور های مختلف دیگری نیز واردات دارند.

بازار روسیه خصوصا مسکو بازار بسیار بزرگی در اروپا محسوب می شود. هر روز بیش از صدها کانتینر از ایران انواع مختلف از مواد غذایی خصوصا میوه و صیفی جات به این کشور صادرات می شود.

سطح زیر کشت فلفل دلمه ای گلخانه ای

کسانی که در زمینه خرید، فروش و یا صادرات فلفل دلمه ای رنگی در ایران فعالیت دارند، مناطق عمده تولید این محصول را می شناسند. می دانند که فلفل دلمه ای در کدام شهر ها تولید و برداشت می شود و فلفل دلمه ای کدام منطقه از نظر کیفیت از همه بهتر است.

از این رو میزان سطح زیر کشت فلفل دلمه در اغلب مناطق کشور متفاوت از هم بوده است.

گلخانه فلفل دلمه ای اصفهان بیشتر در مناطقی همچون

 • چادگان
 • شاهین شهر
 • تیران و کرون
 • شهرضا
 • اصفهان

راه اندازی شده اند که در سطح ایران بهترین نوع این محصول از گلخانه های ذکر شده برداشت و صادرات می شود.

در سال جاری با توجه به افزایش میزان خرید از سمت صادرکنندگان داخلی، میزان سطح زیر کشت فلفل دلمه رنگی در این استان به ۲۰۰۰ هکتار رسیده است که تقریبا حجم قابل توجهی از تولید این میزان کشت، برای کشور روسیه صادرات و به فروش می رسد.

انواع فلفل دلمه صادراتی در ایران

بیشترین نوع فلفل دلمه ای رنگی در ایران که حجم فروش آن برای صادرات بیشتر از همه می باشد، رنگ های سبز، قرمز، زرد و نارنجی هستند که گلخانه فلفل دلمه ای اصفهان بیشتر رنگ های قرمز، زرد و نارنجی را دارند و رنگ سبز در گلخانه های سایر استان ها و مناطق دیگر کشور تولید می شود.

البته لازم به ذکر است که جدیدا فلفل دلمه ای سیاه و سفید نیز به صورت آزمایشی در کشور کشت شده است که در صورت کشش بازار های صادراتی هدف، میزان کشت و تولید این دو نوع فلفل دلمه ای نیز افزایش خواهد یافت.

شرکت بازرگانی ویتاراد در منطقه اصفهان توانسته است، بهترین نوع از فلفل دلمه ای رنگی را در بسته بندی های بسیار شکیل به مشتریان خارجی خود در مسکو صادرات نماید.

فروش فلفل دلمه ای رنگی سایر مناطق

خریداران محترم توجه داشته باشند که به جز گلخانه فلفل دلمه ای اصفهان، این محصول در سایر استان ها نیز با بهترین کیفیت در حال کشت و برداشت است که این مجموعه با توجه به افزایش سفارشات خود از مشتریان خارجی، اقدام به راه اندازی گلخانه ها در مناطقی همچون

 • اراک
 • همدان
 • شهرکرد
 • رودان
 • جیرفت
 • یاسوج
 • شیراز

نموده است. بازرگانی ویتاراد در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین نوع فلفل دلمه ای رنگی این مناطق را با بررسی های لازم صورت گرفته توانسته است، به مشتریان خود معرفی نماید. شما مشتریان و خریداران محترم فقط کافی است یک بار از سیستم سورتینگ ما واقع در اصفهان دیدن کنید تا به صورت حضوری شاهد کیفیت فلفل دلمه ای این مجموعه باشید.

سجاد راد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویتاراد شما را به خرید بهترین محصولات انگور و کیوی و خیار و… دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید