مشاوره و سفارش

موز :

موز از جمله میوه های استوایی به حساب می آید که در ایران در استان سیستان و بلوچستان تولید و برداشت می شود و حجم کمتری نیز نسبت به حجم تقاضای بازار دارد. اما اغلب موزهای موجود در بازار از کشورهای مختلف همچون هند، فیلیپین، اکوادور واردات می شود که نوع برند و سایز آنها تعیین کننده قیمت است.

صادرکنندگان کیوی

کیوی :

کیوی جز میوه های تولید و برداشت شده دو استان گیلان و مازندران با نام کیوی هایوارد معرف بازار شده است که خواهان بسیار بالایی در بازارهای خارجی خصوصا روسیه و هند دارد. زمان برداشت این محصول که از اواخر شهریور شروع می شود، هر سال بیش از ۲میلیون تن است که با بسته بندی های مختلف سبدی و کارتنی با اوزان ۴، ۷ و ۱۰ کیلویی انجام می شود.

انگور :

این میوه که مرغوب ترین نوع آن در اواسط فصل تابستان برداشت می شود، هر سال به بازار کشورهایی همچون روسیه، اوکراین، کشورهای حوزه خلیج فارس بالاترین میزان صادرات می شود که انگور سبز (سفید)، انگور قرمز بیدانه و انگور پیکامی از جمله آن هستند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
فلفل دلمه-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انگور-سفارشیموجودتماس بگیرید
خیار-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیب درختی-سفارشیموجودتماس بگیرید
موز-سفارشیموجودتماس بگیرید
انبه-سفارشیموجودتماس بگیرید
انار-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی ویتاراد با بهره گیری از کارشناسان توانمند خود در ایران و کشور هند توانسته است گام بزرگی در عرصه صادرات و واردات انواع محصولات کشاورزی بردارد. این شرکت در حال حاضر با همکاری اغلب باغداران و کشاورزان داخلی همکاری مشارکتی قابل توجهی در حوزه صادرات داشته است و همینطور با راه اندازی دفتر نمایندگی در کشور هند توانسته است فرایند صادرات برخی از محصولات را به سهولت برساند و در مقابل با واردات انبوه انواع میوه های استوایی، بازار داخلی را ساپورت نماید.

مدیر مجموعه ویتاراد

مهندس راد

Call Now Buttonتماس بگیرید